Маленький конфуз на вечері в Каннах: Белла Хадід в корсеті блиснула слідами від купальника

Маленький конфуз на вечері в Каннах: Белла Хадід в корсеті блиснула слідами від купальника

Белла Хадід / Getty Images

В рамках Каннського кінофестивалю відбувається багато інших світських заходів.

Модель Белла Хадід і експерша леді Франції Карла Бруні були зазнімковані на вечері Дому Dior під час 74-го щорічного Каннського кінофестивалю.

24-річна Белла приїхала на захід в білому корсеті, який добре підкреслював пишні груди дівчини. Також в ньому було видно сліди від шлеек купальника, мабуть Хадід багато часу провела на пляжі і засмагла. До корсету Белла підібрала широкі білі штани і білі туфлі-човники на підборах. На плечі у неї висіла маленька срібляста сумка на металевому ремінці, на зап'ясті був широкий браслет з каменів, а у вухах — масивні сережки теж з камінням. Белла зібрала кучеряве волосся у високу зачіску і зробила вечірній макіяж.

Белла Хадід / Getty Images

53-річна Карла Бруні цього вечора одягла блискучу сукню, розшиту паєтками, кілька тонких дорогоцінних браслетів і каблучку з великим каменем. Волосся уклада локонами і зробила легкий макіяж.

Белла Хадід і Карла Бруні / Getty Images

Раніше, нагадаємо, Карла з'явилася і на червоній доріжці кінофестивалю в Каннах. Того дня вона зсяяла перед камерами в розкішній сіро-блакитній сукні на одне плече від Céline, яка була повністю розшита дрібними паєтками. Лук доповнила босоніжками на шпильках у відтінку металік.

Карла Бруні / Associated Press

Читайте також: Всі новини про 74-й Каннський кінофестиваль

Наступна публікація