Материнство їй пасує: Камерон Діас вперше після народження дочки з'явилася на шоу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Материнство їй пасує: Камерон Діас вперше після народження дочки з'явилася на шоу

Камерон Діас / Associated Press

В умовах світового карантину зірки тепер практично не з'являються в світському суспільстві.

47-річна актриса Камерон Діас ще до того, як у світі настала пандемія коронавірусу, не дуже жалувала світські заходи. У грудні 2019 року Камерон і її чоловік Бенджі Медден вперше стали батьками, їхня дочка Реддікс з'явилася на світ завдяки сурогатній матері.

Через більш ніж півроку материнства Камерон Діас з'явилася на шоу відомого телеведучого Сета Маєрса, яке зараз виходить онлайн. Діас була зображена у себе вдома сидячи перед камерою і монітором. Зірка була одягнена в брудного оливкового відтінку сорочку, її біляве волосся було акуратно зачесане, а у вухах були невеликі сережки-кільця.

Камерон Діас і Сет Маєрс / Getty Images

Камерон має чудовий вигляд, зовсім не скажеш, що актриса страждає нестачею сну. Та й взагалі, схоже, материнство пішло їй на користь.

На початку карантину Камерон казала, що так співпало, що на момент введення обмежень її дочці було всього три місяці і вона так і жила абсолютно тихим і спокійним життям. Казала, що їй подобається бути вдома з чоловіком і донькою, а ще вона полюбила готувати. Судячи з усього, карантин для Діас пішов тільки на користь.

Камерон Діас / Associated Press

Читайте також: Все сама: Камерон Діас відмовилася від послуг няні для новонародженої дочки

Наступна публікація