Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Має нездоровий вигляд: Машу Єфросиніну звинуватили в анорексії

Має нездоровий вигляд: Машу Єфросиніну звинуватили в анорексії

Шанувальники ведучої стурбовані її худорлявим виглядом.

Маша Єфросиніна опублікувала днями знімок зі свого тренування, на якому вона зображена у чорних лосинах і темно-синій укороченій толстовці. Під кадром вона розповіла цікаву історію про своїх дітей.

Маша Ефросинина_3
Instagram Маші Єфросиніної
Маша Єфросініна

"Будь-яка нормальна мати завжди захистить свою дитину! От і я вчора кинулася рятувати свого сина від вафельного торта зі згущеним молоком, який намагався захопити його... довелося, задля безпеки дитини, з'їсти великий шматок! Увечері ж з Наною завалилися дивитися нову комедію з Дженіфер Лопес - комедія виявилася настільки дико пекельною маячнею, що Нана вирішила заїсти це розчарування морозивом ... Ну і як я могла дозволити своїй дитині знищитися цілою порцією? Довелося виручати - з'їсти половину", - написала Маша.

Але не історія Єфросиніної викликала море коментарів під кадром, а зовнішній вигляд провідною. Шанувальники Маші стурбовані її худорлявим виглядом. Багато хто звинуватив зірку в анорексії.

"Схоже на анорексію!", "Дуже давно говорять, що Марія хвора (прихованою анорексією), але як зараз це модно називають "здорове харчування", "Це вже хвороба, вибачте. Мені цікаві ваші проекти, але дохле тіло без сідниць і грудей з гаком шматком торта в животі не цікавить взагалі", - написали під знімком фоловерів.

Інші ж шанувальники Маші навпаки захоплюються її зовнішнім виглядом і хвалять за те, що вона вміє тримати себе в такій формі.

Маша Ефросинина_2
Instagram Маші Єфросиніної
Маша Єфросініна

"Машо, ви просто супер! Мати такий вигляд дано не багатьом, тому що це величезний труд досягти такої фігури!", "Ви молодець! Хороша фігура", "Ви дуже гарна і чудова фігура", "Нормальна фігура, нічого зайвого. Я заздрю по-доброму силі волі, анорексії я не бачу", - зазначили фоловери ведучої.

Залиште свій коментар

Вибір редакції