"Мені подобається оточувати себе красивими речами": Аріна Домскі розповіла про своє захоплення

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Мені подобається оточувати себе красивими речами": Аріна Домскі розповіла про своє захоплення

Аріна Домскі/Прес-служба

Українська співачка дала Леді.ТСН.ua невелике бліц-інтерв'ю, в якому розповіла про свій улюблений жанр музики, про свій виступ, який запам'ятався, про незвичайне хобі, улюблену страву і спорт.

Аріна Домскі — українське сопрано, яка популяризує класичну музику через жанр classical crossover, відкрила завісу над грандіозним Opera Show, яке відбудеться вже 9 листопада у палаці "Україна". Своєю творчістю Аріна руйнує стереотипи, що класична музика і манера виконання — це нудно, немодно і тільки для обраних.

Аріна Домскі/Прес-служба

1. У Opera Show вас найбільше здивує незвичне звучання класичної музики, поєднання театральних традицій і сучасних технологій. У нашій країні у своїх концертних програмах ніхто з артистів не використовує такого роду реквізит як в Opera Show. Кожна конструкція виготовлена вручну, розписана вручну і існує в єдиному екземплярі. Мені здається, людям хочеться бачити щось нове, цікаве, те, що залишить слід, те, що вони будуть згадувати і розповідати своїм дітям, онукам, близьким. Життя у людини не складається зі свят, сміху, до нього входить також вирішення проблем. Тому головне завдання Opera Show, щоб глядачі отримали задоволення і поринули в світ особливої естетики.

2. Виступ, який запам'ятався: вірю, що він ще попереду. Але якщо озирнутися назад, то це перший виступ у Китаї (2015 рік). Приголомшив масштаб заходу, професіоналізм і віддача своїй справі всієї команди.

Аріна Домскі/Прес-служба

3. Виступи в Азії — це завжди масштабно і видовищно. А ще найновіші технології, великі сцени і кількість учасників. За час гастролей у Китаї мені доводилося літати над сценою, з'являтися перед глядачами на 3-метрових конструкціях, виступати на сценах-конструкторах з підйомними ліфтами.

4. Моя публіка — це моє натхнення і стимул. Коли моя музика знаходить відгуки в серцях публіки — це дає мені сили творити і йти далі.

5. Classical crossover для мене жанр, завдяки якому я реалізовую себе як музикант і популяризую класичну музику у сучасному світі.

Аріна Домскі/Прес-служба

6. В Україні попмузика данина часу, в якому ми живемо. Сьогодні поточна кон'юнктура музичного ринку диктує свої правила — все, що не попмузика для нашої країни — не формат. Продюсери вкладають гроші в те, в чому сильні на даний момент, а це попмузика.

Я вірю, що наші зусилля і наш музичний продукт із кожним роком буде завойовувати все більше аудиторії. І, в остаточному підсумку, музика classical crossover у нашій країні стане популярною, як це вже зараз відбувається у розвинених країнах.

Аріна Домскі/Прес-служба

7. Кожен день я обов'язково роблю щось для своєї справи життя. А це музика. Кожен маленький крок наближає мене до результату, якого я хочу досягти.

8. У мене є незвичайне хобі: я збираю вінтажні предмети інтер'єру, посуд і книги. Мені подобається оточувати себе красивими речами.

9. Готувати для мене ритуал, який допомагає переключитися і ще один спосіб проявити турботу. Влітку я готую в основному з овочів, які вирощені на моєму городі.

Аріна Домскі/Прес-служба

10. Улюблена літня страва — все з цукіні: суп, оладки, запіканки. Вони корисні, легкі і чудово доповнюються іншими продуктами, наприклад, в оладки люблю додавати сир фета.

11. Спорт для мене — обов'язкова частина життя. Вже багато років не уявляю свій день без пробіжки або ТRX. Робота зі своєю вагою допомагає не тільки поліпшити координацію, але й постійно тримати своє тіло в тонусі, а ось силові тренажери з вагами не для мене.

Читайте також: Має ефектний вигляд: 5 екстравагантних образи Аріни Домскі

Наступна публікація