Міранда з "Сексу і міста": десять несподіваних фактів про акторку Синтію Ніксон

Дата публікації
Перегляди
1709
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міранда з "Сексу і міста": десять несподіваних фактів про акторку Синтію Ніксон

Синтія Ніксон / Фото: Getty Images

У Нью-Йорку тривають знімання серіалу "And Just Like That ..." — це продовження культового "Сексу і міста", на який так чекали шанувальники. Сьогодні знайомимо вас з акторкою Синтією Ніксон, яка у серіалі зіграла Міранду Гоббс і продовжує зніматися в новому проєкті.

1. Синтія Ніксон народилася 9 квітня 1966 року в Нью-Йорку, на Мангеттені. Її мати — акторка Анна Нолл, а батько — радіожурналіст Волтер Ніксон. Синтія була єдиною дитиною в сім'ї. Коли Синтії було 6 років батьки розлучилися. Жити майбутня акторка залишилася з матір'ю. За словами Ніксон, її батько часто був безробітним, а її мати весь час була зайнята тим, що заробляла гроші, бо хтось мав годувати родину. 

Синтія Ніксон / Фото: Getty Images

2. Акторською професією Синтія захопилася ще під час навчання, коли вчилася в молодшій і середній школі Гантер-коледжу. Після вступила до коледжу Барнарда, де вона отримала ступінь бакалавра мистецтв з англійської літератури.1984 року. Будучи першокурсницею Барнард-коледжу, Ніксон увійшла в історію театру, одночасно з'явившись в двох хітових бродвейських п'єсах Майка Ніколса: "Справжня річ" і "Герліберлі".

Синтія Ніксон / Фото: Associated Press

3. На театральних підмостках у Синтії Ніксон було багато ролей, але успіху в кіно не сталося. Це тривало доти, поки 1998 року Ніксон не отримала роль адвокатки і феміністки Міранди Гоббс в комедійному серіалі HBO "Секс і місто", який виходив на екрани від 1998 до 2004 року і зробив з головних героїнь суперзірок. Ця роль принесла Ніксон премію "Еммі" в номінації "Найкраща жіноча роль другого плану в комедійному серіалі".

Сара Джессіка Паркер, Крістін Девіс, Кім Кетролл і Синтія Ніксон / Фото: Associated Press

4. Роль Міранди Синтія зіграла і в двох комерційно успішних повнометражних сиквелах: "Секс і місто" (2008) і "Секс і місто 2" (2010).

5. Після завершення серіалу вона з'явилася в декількох незалежних кінофільмах, а також поверталася на телебачення з гостьовими ролями в "Швидка допомога", "Доктор Хаус" і "Закон і порядок: Спеціальний корпус". Роль в "Закон і порядок: Спеціальний корпус" принесла їй "Еммі" в категорії "Найкраща запрошена акторка в драматичному телесеріалі" 2008 року. Серед її великих робіт слід виділити роль Елеонори Рузвельт у фільмі HBO "Теплі джерела" (2005), яка також принесла їй номінації на "Еммі" і "Золотий глобус".

Синтія Ніксон / Фото: Associated Press

6. Пізніше Ніксон повернулася на Бродвей. Вона блискуче виконала роль в п'єсі "Кроляча нора" 2006 року, яка принесла їй премію "Тоні". А 2012 року вона повернулася на Бродвей з головною роллю в п'єсі Wit, про хворого на рак професора.

Синтія Ніксон / Фото: Associated Press

7. 2006 року під час звичайної мамографії у Ніксона було діагностовано рак грудей. Акторка вирішила не оголошувати діагноз публічно і приховувала його до 2008 року, оскільки боялася, що це може зашкодити її кар'єрі. 2008 року вона оголосила про свою боротьбу з хворобою в інтерв'ю Good Morning America. Відтоді акторка стала активісткою з боротьби з раком грудей. Вона переконала очільника NBC транслювати свій спеціальний випуск про рак грудей в програмі в праймтайм і стала пані послом Сьюзен Дж. Комен за програмою Cure.

Синтія Ніксон / Фото: Associated Press

8. Від 1988 до 2003 року Ніксон була у стосунках зі шкільним учителем англійської Денні Мозесом. У них народилося двоє дітей: дочка Саманта і син Чарльз. Незабаром після розставання з Денні Синтія заявила про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію. А 2018 року її дочка вирішила зробити гендерний перехід і стати чоловіком. Після довгих сеансів у психотерапевта Ніксон прийняла рішення дитини.

9. 2004 року Ніксон почала зустрічатися з активісткою в галузі освіти Крістін Маріноні. Ніксон і Марінон заручилися в квітні 2009 року в Нью-Йорку, а 27 травня 2012 року побралися. 2011 року Маріноні народила сина, якого назвали Макс.

10. У березні 2018 року Синтія Ніксон на своїй сторінці в твітері оголосила про висунення своєї кандидатури на пост губернатора американського штату Нью-Йорк. За своїми політичними поглядами Ніксон має стосунок до лівого крила Демократичної партії. Але виборці не підтримали її кандидатуру.

Синтія Ніксон / Фото: Associated Press

Читайте також: Шарлотта з "Секс і місто": що ми знаємо про непросту долю акторки Крістін Девіс

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1709
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація