"Міс Україна Всесвіт 2011" Олеся Стефанко поділилася п'ятьма правилами для комфортного материнства

"Міс Україна Всесвіт 2011" Олеся Стефанко поділилася п'ятьма правилами для комфортного материнства

Олеся Стефанко продовжує тримати в курсі своїх підписників про свої перші кроки в материнстві.

Знаменита українська модель, яка живе в Маямі, опублікувала нове фото з маленьким сином на руках і розповіла трохи шанувальникам про свої будні.

Молода мама вважає, що і їй, і її дитині вкрай необхідний режим дня і пояснює чому.

Олеся Стефанко_2
Instagram Олесі Стефанко
Олеся Стефанко

"Для мене найголовніше - це баланс і гармонія в будь-якій сфері життя. І материнство не виняток. Слава Богу, я знайшла баланс у спорті і стосунках з тілом (хоча це був довгий шлях). Але, кажучи про материнство, я просто намагаюся прояснити ситуацію, щоб ми обидвоє (я і дитина) могли почуватися комфортно", - зазначає Олеся в підписі під фото.

Олеся вирішила поділитися з іншими мамами і жінками своїми правилами, які працюють з її дитиною.

1. Під час появи малюка його розклад слід адаптувати до сімейного, але з деякими змінами. Щоб його потреби були задоволені.

2.Новонароджений схожий на tabula rasa. Коли він народиться, він може до всього звикнути. І саме батьки задають правильний темп і правила, враховуючи потреби дитини.

3. Дитині потрібен розклад, щоб вона пристосувалась до нового світу. Для неї краще, коли вона знає, що буде робити протягом дня. Але знову ж таки, все вимагає балансу. Наприклад, якщо сьогодні дитина перевтомлена і не може дотримуватися певного розкладу, вам слід пам'ятати про це і бути готовим до адаптації.

4.Дитина звісно вимагає багато часу. Але не варто забувати про себе і про чоловіка і намагатися приділяти достатньо уваги кожному члену сім'ї.

5. Не забувайте, що ви найкраща мама для свого малюка, адже він не знає нікого іншого. Перестаньте судити себе. Ви не погана. Просто насолоджуйтеся часом, який ви проводите зі своїм маленьким янголятком.

Олеся Стефанко_1
Instagram Олесі Стефанко
Олеся Стефанко

Останній пункт особливо важливий, адже так багато матерів вважають себе точно не найкращими мамами для своїх дітей. А бути в гармонії з собою і відпускати ситуацію, дуже важливо.

Також Олеся показала нове фото в купальнику, адже їй є чим похизуватися. Вона швидко відновлюється після пологів і має хорошу фігуру.

Читайте також: Мами радять: як впоратися з емоційним вигоранням в декреті

Фотогалерея Олеся Стефанко хизується фігурою після пологів (10 фото)

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів