Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Молитва та обійми: Марія Бурмака розповіла про ритуал перед виступом

Артистка зізналася, що вона обов'язково робить перед виходом на сцену.

Артисти поділяються на дві групи: ті, які мають свої забобони та прикмети перед виступом, та ті, які не вірять у це. До другої групи належить Марія Бурмака. Співачка зізналася, що перед виходом на сцену дуже хвилюється, тому навіть не хоче думати про якісь забобони.

Мария Бурмака
Мария Бурмака/Прессслужба

"Я навіть думати не хочу про це, бо і так завжди хвилююсь. Вже стільки років виходжу на сцену і щоразу є мандраж, аж поки не зроблю перший крок. Ну а вже далі не відчуваю себе, просто можна сказати - це окреме життя", - розповіла артистка.

А от ритуал Марія свій має. Щоразу перед виступом вона читає молитву, а потім обіймається з музикантами.

Мария Бурмака
Мария Бурмака

"Я кажу молитву. Прошу Бога про силу і захист. Бо коли ти виходиш на сцену, важлива твоя енергія, твої переконання, те, що має запалити невидимий вогонь. А захист для того, аби навіть недобрі думки не мали для тебе наслідків. Ну і ми з музикантами перед виходом на сцену часто можемо стати в коло і обійнятися, аби підсилити енергію одне одного і бути одним цілим", – поділилася артистка.

Про свій ритуал перед виходом на сцену розповіла також Оля Цибульска, а Володимир Остапчук зізнався, що у нього є забобон перед виступом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції