Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Музична колаборація до свята: Пекун, Сумська, Бужинська та інші зірки записали пісню для лікарів

Музична колаборація до свята: Пекун, Сумська, Бужинська та інші зірки записали пісню для лікарів

Українські артисти привітали медиків з професійним святом.

Сьогодні, 21 червня, в Україні святкують День медика. Нині це свято дуже важливе, адже зараз лікарі опинилися на передовій боротьби з коронавірусом COVID-19.

З цього приводу народна артистка України і ведуча Оксана Пекун разом з іншими українськими артистами записали пісню під назвою "Низький вам уклін, лікарі". Автором композиції виступив Василь Радченко.

"Важко уявити наше життя без медицини. Будь-яка людина прагне бути здоровою. І немає в світі більш відповідальної професії ніж лікар. Лікарі рятують життя і тому заслуговують поваги і шани не тільки у своє професійне свято. На мою пропозицію записати пісню до Дня медика відгукнулися мої щирі друзі - зірки української естради. І ось результат нашої спільної роботи - #карантинне відео "Низький вам уклін, лікарі", - зазначила Пекун.

У композиції співаки дякують медикам за їхню сумлінну роботу і бажають їм всіляких благ.

У музичній колаборації взяли участь Оксана Пекун, Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Катерина Бужинська, Віктор Павлік, Тетяна Піскарьова, Анатолій Гнатюк, BIG-BOSS, Іван Попович, Василь Радченко, Максим Новицький, Алла Попова, Василь Мельникович ("Гуцул-хуліган"), Ігор Добрянський (Van-Gog), Олег Шак, Оксана Стебельська та ансамбль "Лісапетний батальйон".

Дехто з виконавців в умовах карантину змушені були самостійно знімати відео та аудіоматеріал для кінцевої відеороботи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції