Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На благо культурної спадщини: Могилевська, Матвієнко і Jerry Heil виступлять на благодійному концерті

Зірки зберуть кошти на відновлення будинку українського композитора Леонтовича.

У Києві, у Freedom Hall, 23 січня відбудеться благодійний концерт, кошти від якого підуть на відновлення унікального об'єкта культурної спадщини – будинку українського композитора Миколи Леонтовича.

Відома українська різдвяна пісня "Щедрик, щедрик, щедрівочка, прилетіла ластівочка" в аранжуванні Леонтовича об'єднала мільярди людей і стала справжнім гімном Різдва на всіх континентах. Тому українські зірки об'єдналися, щоб врятувати від руйнування будинок родини композитора в селі Шершні Вінницької області.

Дом Николая Леонтовича
Будинок Миколи Леонтовича/Фото PR Batteries!

Цього вечора виступлять Наталія Могилевська, Тayanna, Тоня Матвієнко, Jerry Heil, Viktoria Vasalati, Анна Буткевич, Девід Аксельрод, Гайтана та інші.

Наталья Могилевская
Наталя Могилевська
TAYANNA_8
TAYANNA/Пресслужба
Тоня Матвиенко_5
Тоня Матвієнко/Пресслужба
Вечер премьер с Катериной Осадчей_15
Jerry Heil/Фото Final Cut Media

Благодійну ініціативу також підтримають своїми виступами всесвітньо відомий хор "Щедрик" і один з найкращих у світі скрипалів-віртуозів Ілля Бондаренко.

Під час заходу відбудеться благодійний аукціон. Серед них представлені сукні від Юлії Магдич, твори Олега Тістола, Дарини Момот, Миколи Маценка, Марка Гейка, Володимира Яковця, Михайла Демцю, Саїда Ахмаді, Олександра Ройтбурда, Ольги Рондяк, Юрія Соломка, Володимира Сая та інших. Заявлений також унікальний лот-джокер, який організатори поки тримають у секреті.

У лютому 2018 року Фонд гуманітарного розвитку України оголосив про проведення архітектурного конкурсу ескізів на бачення реновації знаменитого будинку у Вінницькій області в комплекс Миколи Леонтовича, який об'єднає кілька культурних і освітніх об'єктів. Автор кращого проєкту Олексій Семирог-Орлик запропонував збереження будинку Леонтовича в максимально автентичному вигляді завдяки використанню легких матеріалів і скла, які зможуть охороняти будівлю від впливу зовнішнього середовища.

Нині в планах благодійників та місцевої громади реновація та музеєфікація будинку. Крім музею, планується створити на його базі дитячу музичну школу Миколи Леонтовича, театр під відкритим небом і постійну резиденцію Святого Миколая.

Залиште свій коментар

Вибір редакції