На Сейшелах: українська співачка у сексуальних образах презентувала новий кліп

Автор
Аліна ОнопаАліна Онопа
Дата публікації
Перегляди
6491
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Сейшелах: українська співачка у сексуальних образах презентувала новий кліп

ETOLUBOV/Прес-служба

Артистка ETOLUBOV випустила відеороботу на пісню "Манго".

Українська співачка ETOLUBOV презентувала кліп на пісню "Манго". Режисером відео виступив Алан Бадоєв.

Знімання відбувалися на одному із Сейшельських островів і тривали чотири доби.

ETOLUBOV/Прес-служба

Цьогоріч режисер Алан Бадоєв активно присвятив себе роботі з молодою співачкою ETOLUBOV. Свіжий реліз "Манго" — це вже шостий сингл цього року і третій кліп. Всі відео для співачки зняв Бадоєв.

За час спільної роботи співачка та режисер пережили безліч цікавих історій та пригод.

З кожним новим кліпом ETOLUBOV та Бадоєв самі собі піднімають планку складності. Дебютна "Ты такой" запам'яталася хореографією у повітрі, де співачка була підвішена під стелею величезного ангару на тросах та виконувала піруети у повітрі. "Пионы" — незвичайна хореографія у парі із зіркою шоу "Танці з зірками" Володимиром Раковим.

Перед зніманнями на Сейшельських островах співачка почувалася набагато впевненішою у плані хореографії. Але хто б міг подумати, що їй доведеться виконувати рухи, стоячи без страховки на мокрому слизькому камені заввишки 8 метрів.

ETOLUBOV/Прес-служба

"Камінь був біля берега. По ньому б'ють величезні хвилі, настільки великі, що нашу хореографиню мало не змило! Я в останній момент встигла зловити її за руку! Крім того, там постійно йде дощ, дує вітер, все навколо мокре. Ми з дівчатами танцюємо і я розумію: один необережний рух, і ти летиш униз!" — розповіла співачка.

ETOLUBOV/Прес-служба

Артистка зізналася, що зараз їй здається, що вони дивом уціліли.

"Спустилися, підходжу до Алана, а він каже: зараз коротку перерву і пробуємо ще раз". Я відмовилася, звичайно, це було реально небезпечно. Нині це вже звучить кумедно, але тоді нам було не до сміху. Сам Алан потім зізнався, що в житті не поліз би на цей камінь", — сказала Любов.

ETOLUBOV/Прес-служба

І режисер і співачка не приховують, що знімання у таких екзотичних місцях – це повний екстрим для всієї команди. Протягом чотирьох днів сталося безліч подій: одна з дівчат знепритомніла після перельоту, і впавши, розсікла собі брову. Лікарень поряд немає. Крім того, через пандемію на Сейшельських островах діє комендантська година, і до найближчого госпіталю довелося прориватися через поліцейські кордони, щоразу проходячи перевірку документів та пояснюючи, хто вони і що відбувається. Члени знімальної групи отримали сонячні опіки та масу забитих місць, рятуючи при падінні на мокрому камені дорогу техніку.

ETOLUBOV/Прес-служба

Сама Люба повернулася до Києва з онімінням руки, яка давала знати про себе ще цілий місяць. Вона, як і всі хлопці, була повністю виснажена: "Ми знімали нон-стоп чотири доби. Кілька годин на сон, потім мейк, грим і так по колу. Але я, здається, так і не лягла там спати, бо рівно дві години доводилося витрачати на те, щоби помити голову від піску. Чого тільки не зробиш заради класного кадру!", — зазначила співачка.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6491
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація