Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нарешті відпустка: Катерина Кухар у червоному купальнику насолоджується відпочинком в Греції

Прима-балерина показала перші кадри з відпустки.

Катерина Кухар після насиченого робочого графіка нарешті вирушила відновлювати сили на відпочинок. Для відпустки балерина обрала Грецію.

В Instagram вона поділилася знімком звідти. На фото Кухар зображена на диванчику у червоному купальнику з високими плавками і в сонцезахисних окулярах. Поряд з нею стоїть келих з якимось напоєм. Під кадром балерина поміркувала про кохання.

Екатерина Кухар_1
Instagram Катерини Кухар
Катерина Кухар

"Love is.... Що таке КОХАННЯ?! Для мене це: фізичне і емоційне бажання бути там і з тим, чия фізична присутність життєво необхідна.... Це непідвладна нам хімія, природу якої ми не в силах пояснити, навіть якщо будемо всіма силами намагатися відкинути і втекти від неї... Це хвороба, з якою можна жити... Мені зовсім не притаманне кохання з першого погляду..... я жінка емоційна, але вкрай раціональна... Звикла перевіряти все часом, вчинками, а не словами... Довго спостерігаю, перевіряю, шукаю вади і підступи... Але ніколи не говори НІКОЛИ! Є місця, в яких вам ПРОСТО ДОБРЕ.....і люди....., які вгадують твої думки і бажання", - написала Катерина.

Ще балерина опублікувала фото, на якому вона позує у білосніжній постелі, а позаду неї прекрасний вид на море.

Екатерина Кухар_2
Instagram Катерини Кухар
Катерина Кухар

Нагадаємо, нещодавно Кухар у сукні в білизняному стилі ефектно станцювала з МONATIK на "Вечорі прем'єр з Катериною Осадчою".

Залиште свій коментар

Вибір редакції