Не Дженніфер Еністон єдиною: зірки, які люблять позувати оголеними

Не Дженніфер Еністон єдиною: зірки, які люблять позувати оголеними

Дженніфер Еністон / Instagram Дженніфер Еністон

51-річна голлівудська актриса Дженніфер Еністон поділилася в фотоблогу світлиною, на якій зазнімкована повністю без одягу.

Кадр був зроблений фотографом Марком Селігером 25 років тому. Дженніфер Еністон, опублікувавши фото, написала, що цей чорно-білий знімок 1995 року був виставлений на продаж разом із 25 іншими портретами фотографа, а виручені від продажу кошти будуть спрямовані на боротьбу з пандемією коронавірусу. Актриса зазначила, що вдячна своєму другові і фотографу стати частиною цієї благодійної ініціативи.

Дженніфер Еністон / Instagram Дженніфер Еністон

Ми згадуємо інших зірок, які часто (не так як Дженніфер Еністон) з'являються перед камерою в оголеному вигляді.

Наприклад, знімки моделі Гайді Клум, яка у свої 47 років сміливо публікує кадри, де зображена без одягу, теж могли б бути пущені з молотка.

Гайді Клум / Instagram Гайді Клум

Раніше охоче в оголеному вигляді позувала перед камерою і Наомі Кемпбелл. Минулого місяця зірка відсвяткувала своє 50-річчя, але і зараз вона все так само має гарний вигляд.

Наомі Кемпбелл у фотосесії журналу Lui

25-річна британська модель Демі Роуз у старості зможе зібрати цілу збірку своїх відвертих фото топлес і не тільки. Демі дуже сміливо позує перед фотокамерою і часто хизується такими знімками в своєму фотоблогу.

Демі Роуз / Instagram Демі Роуз

Не рідко такі знімки можна побачити на сторінці 28-річної моделі Емілі Ратаковскі. Нещодавно в інтерв'ю GQ дівчина розповідала, що публіка сприймає її як вродливу і часто голу ляльку, а їй це не дуже подобається. Але роздягатися перед камерою Емілі все одно продовжує.

Емілі Ратаковскі / Instagram Емілі Ратаковскі
Емілі Ратаковскі / Instagram Емілі Ратаковскі

Українські красуні Настя Каменських і Даша Астаф'єва теж тішать шанувальників. Якось Даша в одній з своїх публікацій написала: "Є жінки, для яких оголене тіло - єдина загадка. Вони завжди будуть засуджувати і обурюватися. Кажу, і знімаю шовкову білизну", - підписала Даша відверту світлину.

Даша Астаф'єва / Instagram Даші Астаф'євої

Настя Каменських роздягається перед камерою не так часто. Але якщо робить це, то нічого не соромиться. На одному з таких фото співачка зазнімкована спиною до фотокамери, демонструючи свою пишну п'яту точку. У дзеркалі можна розрізнити розмите відображення сексуальних опуклостей її фігури. Це пікантне фото зробив її чоловік Потап.

Настя Каменських / Instagram Насті Каменських

Читайте також: Без комплексів: зірки, які в кроптопах світять голими грудьми