Неочікувано: у Києві виступить легендарний гурт

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Неочікувано: у Києві виступить легендарний гурт

Гурт "Кіно" / Getty Images

Навесні до України приїде з концертом гурт "Кіно". Продюсером шоу став син Віктора Цоя — Олександр.

Легендарному гурту "Кіно" виповнюється майже 40 років з моменту заснування. Тож ювілей і теплі спогади про концерти спонукали учасників гурту знову зібратися разом, щоб виступити навесні 2021 року у Києві.

Постійні обговорення та багато роботи за лаштунками допомогли музикантам створити унікальний виступ, який не залишить байдужими як давніх фанатів, так і нову аудиторію. А допоміг їм реалізувати задумане син Віктора Цоя – Олександр Цой.

Віктор Цой / Getty Images

"Мені здається, "Кіно" перебуває в унікальній ситуації. Людям не вистачило "Кіно". Як шалено популярний цей гурт настільки мало провів часу зі своїми шанувальниками! Це було повернення до чогось правильного й важливого, як ніби, так і треба було вчинити", — зазначив один із творців і продюсер шоу Олександр Цой.

Українська публіка зможе побачити на сцені знайомий склад гурту: басисти гурту – Олександр Титов і Ігор Тихомиров, гітарист – Юрій Каспарян, а в основі програми – голос лідера "Кіно" Віктора Цоя, оцифрований з оригінальних багатоканальних записів.

Головний акцент в шоу буде зроблено на відео. Тож шанувальникам покажуть спеціальний відеоряд, який матиме вигляд повнометражного фільму. Він буде складатися з графіки, анімації, нових та архівних знімань. Малюнки Віктора Цоя, абстрактний супрематизм обкладинок "Кіно", кінохроніка, невеликі документальні вставки, анімовані учасники гурту.

Кожна пісня буде оформлена, як маленька новела, об'єднана спільною темою. Все це дасть можливість створити максимальний ефект присутності вокаліста на сцені та передати те саме звучання.

Гурт "Кіно" / Getty Images

Підготовка концерту зайняла кілька років і триває донині. Раритетні фрагменти аудіо та невидані музичні нариси зіткнуться з новою сучасною подачею, адже для реалізації такого шоу потрібне повне реаранжування деяких композицій. Крім голосу з майстер-стрічок та нової подачі, на концерті також прозвучать живі клавішні партії, які не так добре чутні в альбомах.

Гурт "Кіно" / Getty Images

Гурт "Кіно" став культовою одразу для декількох поколінь і, звичайно, до цього дня торкається найпотаємніших струн душі багатьох поціновувачів хорошої музики. Учасники колективу зізналися, що давно розуміли, що потрібно щось робити та рухатися далі. І тепер вони зможуть поділитися цим зі своїми прихильниками.

Концерт гурту "Кіно" відбудеться 13 березня 2021 року у Палаці спорту.

Наступна публікація