Несподіваний поворот: адвокати Ембер Герд знайшли причину знову затягнути Джонні Деппа до суду

Дата публікації
Перегляди
39к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Несподіваний поворот: адвокати Ембер Герд знайшли причину знову затягнути Джонні Деппа до суду

Ембер Герд та Джонні Депп / Фото: Associated Press

Акторка Ембер Герд програвши справу проти колишнього чоловіка Джонні Деппа, тепер вимагає скасування вердикту.

Команда юристів Ембер Герд подала клопотання про скасування вердикту у справі про наклеп проти колишнього чоловіка Джонні Деппа та перегляд справи.

Адвокати, які представляють 36-річну Герд, подали клопотання минулої п'ятниці на тій підставі, що вердикт про те, що вона обмовила 59-річного Деппа, не було підтверджено доказами, повідомляє Daily Mail.

Адвокати Герд стверджують, що один із присяжних засідателів не був належним чином перевірений і сумніваються, що він мав бути допущений до складу присяжних.

Ембер Герд / Фото: Associated Press

У 43-сторінковому меморандумі адвокати Герд стверджують, що вердикт і 10 мільйонів доларів як відшкодування збитків, які Ембер тепер має виплатити своєму колишньому чоловікові, повинні бути скасовані на тій підставі, що під час суду Депп "виключно виходив з теорії наклепу за непрямими ознаками, відмовившись від будь-яких тверджень, що заяви пані Герд насправді були хибними".

У команді адвокатів Деппа вже прокоментували клопотання. Головний адвокат Деппа Бен Чу заявив: "Це те, чого ми і очікували, просто довше, не більше того".

Клопотання поставило під сумнів законність процесу відбору присяжних, вказавши на присяжного, ідентифікованого як присяжний засідатель № 15, чий рік народження був зазначений як 1945-й у судових протоколах. Хоча загальнодоступна інформація свідчить, що він, мабуть, народився 1970 року.

Ця невідповідність порушує питання, чи справді присяжний № 15 отримав повістку як присяжний і чи був він належним чином перевірений судом для роботи у складі присяжних.

Джонні Депп та Ембер Герд / Фото: Getty Images

Раніше Ембер Герд заявила, що не може виплатити 10,35 мільйона доларів як відшкодування збитків, які вона винна Деппу. І ходили чутки, що команда її адвокатів хоче оскаржити вирок. Цілком імовірно, що це нове клопотання є спробою частково обійти ці вимоги і все ж таки спробувати винести новий вердикт. Тобто знову затягнути Джонні Деппа до суду.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація