Незалежна краса: 30 українок - переможниць конкурсу "Міс Україна"

Незалежна краса: 30 українок - переможниць конкурсу "Міс Україна"

Переможниці конкурсу "Міс Україна" / Фото: УНІАН

Ви напевно неодноразово чули про те, що українки – найкрасивіші дівчата у світі. До тридцятиріччя Незалежності України хочемо згадати про тридцять красунь, які свого часу отримали звання "Міс Україна". Цей національний конкурс – гордість нашої країни, який проводиться щорічно від 1991 року.

Дівчата-учасниці в різні роки представляли Україну на Міжнародних конкурсах "Міс Світу", "Міс Земля", "Міс Інтернешнл". Перший конкурс "Міс Україна" відбувся 1991 року в "Палаці "Україна". На сцену дівчата-конкурсантки виходили в кольорових лосинах та купальниках з високими вирізами на стегнах, з масивним укладанням та яскравими макіяжами з тінями під самі брови. Першою переможницею "Міс Україна 1991" стала 17-річна випускниця школи Ольга Овчаренко.

Ольга Овчаренко, фото надав оргкомітет конкурсу "Міс Україна"

Кажуть, що до участі в конкурсі дівчина була досить скромною та не виділялася серед ровесниць. А її однокласниці навіть не здогадувалися, що Ольга брала участь у конкурсі. Одразу після перемоги дівчина емігрувала до США, де працювала моделлю. Згодом зайнялася бізнесом. Сьогодні 47-річна Овчаренко володіє компанією, яка займається архітектурою та дизайном. "Міс Україна 1991" заміжня та виховує двох доньок.

Багатьом дівчатам участь у конкурсі "Міс Україна" дала "путівку в життя". Переможниця 1992 року Оксана Сабо, яка виборола перше місце за найкращий національний костюм, згодом емігрувала до Франції, а нині з родиною проживає у Нью-Йорку, де має власний бізнес.

Оксана Сабо, фото надав оргкомітет конкурсу "Міс Україна"

"Міс Україна 1996" Наталія Швачко після перемоги у конкурсі вийшла заміж за американського мільйонера, а сьогодні щаслива у другому шлюбі із успішним фінансистом із Волл-стріт та виховує двох доньок.

Наталія Швачко, фото надав оргкомітет конкурсу "Міс Україна"

"Міс Україна 2001" Олександра Ніколаєнко попри те, що отримала юридичну освіту, здобула кілька перемог у престижних конкурсах краси. Вийшла заміж за американського мільярдера Філа Раффіна і зараз живе в США, де має власний бізнес та виховує сина та доньку.

Олександра Ніколаєнко / Фото: Getty Images

"Міс Україна 1995" Влада Кердіна (більш відома за прізвищем Литовченко) закінчила школу моделей, здобула музичну освіту і з роками стала однією з найвідоміших володарок звання "Міс Україна" в країні, а ще вона кандидатка історичних наук та веде дуже активну громадську діяльність. Вона  президентка благодійного фонду "Обдаровані діти — майбутнє України". Для майбутніх музикантів Влада започаткувала іменні стипендії, влаштовує конкурси та різні соцільні проєкти.

Влада Кердіна, фото надав оргкомітет конкурсу "Міс Україна"

Були у конкурсу "Міс Україна" і скандальні історії, коли учасниця і переможниця "Міс Україна 2018" 23-річна Вероніка Дідусенко порушила вимоги конкурсу і ввела організаторів в оману, коли повідомила, що ніколи не перебувала в шлюбі та не має дітей. Натомість дівчина була розлучена і у неї вже був син.

Вероніка Дідусенко / Фото: УНІАН

Попри те, що титулу її позбавили, а новою "Міс Україна 2018" стала Леоніла Гузь, Дідусенко наразі займається соціальними проєктами та роботою, пов’язаною з боротьбою за права жінок.

Леоніла Гузь / Фото: УНІАН

І говорить, що саме підтримка людей після цієї ситуації дала їй наснаги зайнятися важливою роботою. Тож можна сміливо говорити про те, що конкурс краси "Міс Україна" - не просто змагання за звання найкращої та найкрасивішої українки. А дещо значно більше.

Тридцятирічна історія конкурсу та 30 красунь, які отримали звання "Міс Україна"

Тридцятирічна історія конкурсу та 30 красунь, які отримали звання "Міс Україна"

Читайте також: Розкішні сукні і сльози переможниць: як минув фінал конкурсу "Міс Всесвіт-2021"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація