Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ніжна і повітряна: Катерина Кухар перед прем'єрою знялася в образі Жизель

Прима-балерина продемонструвала у фотозніманні красивий аутфіт.

Напередодні вистави "Жизель", яка відбудеться 20 квітня, Катерина Кухар знялася у незвичайній фотосесії відомого фотографа Вадима Яцуна.

Екатерина Кухар_2
Катерина Кухар/Фото Вадима Яцуна

Завдяки їй ми можемо подивитися, який би мала вигляд сучасна віліса з вистави "Жизель", якби балетну постановку робили у наш час.

Екатерина Кухар_1
Катерина Кухар/Фото Вадима Яцуна

Вистава "Жизель" – це містична драма 19 століття. Історія про дівчину Жизель, яка померла через кохану людину, дізнавшись про його зраду і стала Віллісою. Існує легенда, що Віліси – це наречені, померлі до весілля. Втративши життя, ці істоти повертаються на землю вночі і мстяться чоловікам за своє невдале жіноче щастя. Вночі вони виходять зі своїх могил і вбивають самотніх подорожніх. Зі світанком вони знову зникають.

У версії 19 століття віліси одягнені в довгі сукні, з спідницями шопенками, їхнє волосся зібране в пучок, а в руках вони тримають лілії.

Сучасну ж віллісу фотограф Вадим Яцун і стиліст Аліна Сорт побачили з довгим волоссям і в білому боді, в якому рукава нагадують крила ангела.

Екатерина Кухар_4
Катерина Кухар/Фото Вадима Яцуна

"За 150 років, приблизно стільки існує балет "Жизель", уявлення про моду і жіночі образи дуже змінилося. Я із задоволенням пішла на цей експеримент. Партія Жизелі - одна з найважчих в класичному репертуарі. Вона побудована на контрастах в настрої, емоції. На початку першого акту я повинна, як актриса, зіграти довірливу, простодушну, відкриту світу селянську дівчину. А вже в кінці цього акту, коли Жизель розуміє, що Альберт її зрадив, вона повинна дуже швидко подорослішати і мені необхідно передати глядачеві весь той біль і всю гіркоту втрати, зрадництва, які вона переживає і зіграти сцену божевілля на очах у глядача", - розповіла Катерина.

Екатерина Кухар_5
Катерина Кухар/Фото Вадима Яцуна
Екатерина Кухар_3
Катерина Кухар/Фото Вадима Яцуна

Нагадаємо, Катерина Кухар взяла участь у "Вечорі прем'єр з Катериною Осадчою". Там вона разом з MONATIK імпровізовано станцювала під ламбаду і гопак.

Залиште свій коментар

Вибір редакції