Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оце так новина: 63-річна Орнелла Муті їде до Києва

Італійська актриса вперше приїде в Україну з театральною постановкою.

Зірка італійського кіно і муза багатьох відомих режисерів, актриса Орнелла Муті цієї осені приїжджає до України з театральною постановкою "Суд над відьмою". Виставу покажуть у двох містах: 1 жовтня – у Києві в Жовтневому палаці, а на наступний день – в Одесі в Театрі музкомедії.

Орнелла Мути_3
Орнелла Муті/Прес-служба

Над постановкою працював італійський режисер і друг актриси Енріко Марія Ламанна, саме цей чоловік першим вивів Муті на театральні підмостки.

Сюжет вистави заснований на реальних подіях, які відбулися 20 березня 1428 року в італійському місті Тоді. У ті часи будь-яка спроба жінки встати з колін і довести своє право на любов і свободу вибору призводила до фатальних наслідків. Ось і героїня Муті – Франческа – потрапляє в страшну ситуацію: її звинувачують у чаклунстві, а потім збираються стратити. Втім, всі деталі постановки поки тримають у таємниці, щоб зберегти інтригу.

Орнелла Мути_1
Орнелла Муті/Прес-служба

За словами організаторів українських гастролей, Орнелла Муті прилетить до Києва за день до вистави. Їй вже готують велику культурну програму. Актриса хоче прогулятися вулицями Києва, спробувати свій улюблену органічну каву, і, як справжній цінитель високої моди, не омине українські бутіки.

Орнелла Мути_2
Орнелла Муті/Прес-служба

Нагадаємо, свою кінокар'єру Орнелла Муті почала в 15 років, прийнявши пропозицію режисера Даміано Даміані виконати роль у фільмі "Найвродливіша дружина". Актриса зіграла понад 100 ролей. Через 48 років в кіноіндустрії вона стала професіоналом найвищого рівня, але не заперечує, що хотіла б стати наступницею німецької кінозірки Марлен Дітріх.

У березні Муті відзначила своє 63-річчя, але це не заважає їй виглядати краще, ніж її молоді колеги. Актриса – вегетаріанка і 25 років практикує сироїдіння. Втім, іноді Муті може побалувати себе чимось смачненьким.

Орнелла Мути
Getty Images
Орнелла Муті

Регулярні заняття спортом і постійний активний ритм життя тримають зірку в тонусі. Проте актриса вважає, що насправді робить жінку красивою тільки її чоловік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції