Одні шоковані, інші — захоплюються: Ешлі Грем показала, як її чоловік вчить плавати їхнього сина Айзека

Одні шоковані, інші — захоплюються: Ешлі Грем показала, як її чоловік вчить плавати їхнього сина Айзека

Ешлі Грем / Instagram Ешлі Грем

Модель plus size показала нові фотографії з відпустки.

33-річна Ешлі Грем, яка зараз перебуває з чоловіком і сином на відпочинку, поділилася кількома знімками в купальниках і показала, як змінилася її фігура за останні кілька тижнів.

Живіт Ешлі підріс, це добре видно на фото, де Ешлі позує в рожевому бікіні на тлі пальм і темного неба. На животі та стегнах зірки видно розтяжки, які раніше після перших пологів модель вже показувала шанувальникам.

Також Грем опублікувала фото, на якому зображена в іншому купальнику. Вона тримає сина Айзека на руках, а сама розмовляє телефоном.

А ще Ешлі опублікувала відео, яке шокувало багатьох її підписників. У ролику її чоловік Джастін Ервін і півторарічний син Айзек плавають в басейні. Батько стоїть біля одного краю басейну, а дитина — біля іншого. Хлопчик стрибає у воду і намагається доплисти до тата без будь-яких засобів допомоги, щоб триматися на воді. "Маленький хлопчик-плавець", — так підписала ролик Ешлі.

Не всі фоловери розділили з Ешлі такий екстремальний спосіб навчити дитину плавати. Але були і захоплені коментарі: "Вау, це неймовірно", "Чудово", "Він такий молодець".

Читайте також: В мандариновій мінісукні: Ешлі Грем в кокетливому образі показала вагітний живіт

Наступна публікація