Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Смарагдова сукня та прозорий костюм: ефектні образи ALYOSHA у новому кліпі

Співачка випустила відеороботу на нову композицію.

ALYOSHA потішила прихильників новою піснею під назвою "Планети". Надихнула артистку на створення цієї композиції зворушлива історія кохання однієї знайомої. Після почутого у неї виникли різні емоції: від натхнення, радості і до розпачу, розчарування і болю.

ALYOSHA_2
ALYOSHA/Пресс-служба

"Назва пісні - метафоричний образ двох несхожих світів, чоловічого і жіночого. Я порівняла ці дві протилежності з планетами, які обертаються на різних орбітах, їх тягне один до одного, але орбіти ніде не перетинаються. Це любов, якій не судилося бути такою, якою ми звикли її сприймати, а любов на відстані! Ось так, все життя кохаєш людину, з якою не можеш бути разом", - поділилася співачка.

Режисером кліпу виступила Інна Грабар. Щоб передати ідею поринання у думки артистки, знімальна група впродовж доби будувала  конструкцію з екранів, яка мала на меті відтворити 3-D простір.

Знімання тривали 17 годин. За цей час ALYOSHA продемонструвала п’ять образів, які стали алегорією думок, ідей та вражень, у які ми "вдягаємось" впродовж дня.

Спочатку співачка постала у тілесній нижній білизні. Потім артистка одягла прозорий штанний костюм.

ALYOSHA_4
ALYOSHA/Пресс-служба

Особливо ніжним та сексуальним одночасно видався аутфіт, де ALYOSHA постала у тілесному купальнику і з квітами у волоссі та в руках.

ALYOSHA_6
ALYOSHA/Пресс-служба

Дуже ефектний має вигляд виконавиця у смарагдовій сукні з оголеними плечами.

ALYOSHA_1
ALYOSHA/Пресс-служба

Наприкінці кліпу  ALYOSHA з'являється в асиметричному білому вбранні зі сріблястим корсетом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції