Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олексій Дурнєв зізнався, чи вільне його серце

Ведучий і блогер зробив відверте зізнання.

Минулого тижня відбулася презентація української комедії "Продюсер", в якій зіграли не професійні актори, а зірки українського шоу-бізнесу та медіапростору. Це Павло Зібров, Даша Астаф'єва, Michelle Andrade, Слава Камінська, Андре Тан, Олексій Дурнєв та учасник команди YouTube-каналу "Чоткий паца" - Вася Кот.

Головну роль у картині виконав Олексій Дурнєв, який поділився з нами враженнями від знімань. Для нього – це було складно, але йому дуже сподобалося. Хоча актором він би не хотів бути.

Алексей Дурнев_2
Олексій Дурнєв/Прес-служба

Також Олексій прокоментував роботу на знімальному майданчику поруч з однією з найсексуальніших жінок України – Дашею Астаф'євою.

Алексей Дурнев_1
Instagram Олексія Дурнєва
Даша Астаф'єва та Олексій Дурнєв

"Працювалося з нею дуже добре, тому що ми давні друзі, ми вісім років дружимо. Я обожнюю Дашу і з задоволенням дивився, як вона переодягається", - з гумором сказав блогер.

Не сумніваємося, що після виходу фільму на широкі екрани, у Дурнєва збільшиться кількість прихильниць. І всім їм, напевно, цікаво, чи є у нього дівчина? Тому ми запитали в Олексія, чи вільне у нього серце? На що він відповів: "На жаль, так".

Алексей Дурнев_2
Instagram Олексія Дурнєва
Олексій Дурнєв

Ми не могли не поцікавитись, яка ж має бути його обраниця?

"Мені це запитання ставлять багато років, і у мене за цей час настільки впала планка, що я вже навіть не знаю. Напевно, щоб вона просто дихала", - пожартував Олексій.

Потім, трішки подумавши, він додав: "Вона повинна бути грамотною і смішною".

Зовнішні якості: колір волосся, зріст та інше, Дурнєв не вважає важливими.

Ну що ж, дівчата, якщо вам подобається Олексій, ви грамотні і з почуттям гумору, тоді у вас є всі шанси завоювати серце завидного дотепного холостяка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції