Оля Полякова розповіла, що збирається робити перед сном на карантині

Оля Полякова розповіла, що збирається робити перед сном на карантині

Дата публікації
Оля Полякова розповіла, що збирається робити перед сном на карантині

Оля Полякова / Instagram Олі Полякової

Зірка закликає своїх фоловерів приєднуватися до неї.

Оля Полякова, як і більшість зірок, теж придумала собі цікаве заняття на карантині. Перед сном артистка буде читати книжки разом зі своїми доньками - Машею і Алісою. Артистка закликає всіх мам з дітьми приєднуватися до них. За словами артистки, так і час з дітьми можна приємно провести, і прищеплювати їм любов до читання.

"Правило мого життя #9 - У всьому потрібно шукати привід для позитивних емоцій і користі! Ось і зараз, опинившись на карантині зі своїми доньками, я вирішила подбати про питання, яке, як мені добре відомо, турбує кожну сучасну маму. Це читання з дітьми. Ми ж в потоці справ і турбот весь час відкладаємо, а це так важливо і потрібно. Прищепити любов до читання, до книжок, розвиваючи уяву й мову наших дітей, і одночасно, відчуваючи особливу близькість.
Тому, я вирішила, щоб ці дні проходили з користю і задоволенням - кожен вечір у прямому ефірі читати для Маші і Аліси, і для вас з вашими дітьми казку.

Будемо читати і українською, і російською. 20-30 хвилин, не більше. А, щоб це було з особливою користю та цікавістю, то правило таке - я читаю кілька сторінок, потім читають мої діти, а потім рівно сторінку читають вже для вас особисто ваші діти - благо, казки можна завантажити в телефон. А на наступний день починаємо нову! Впевнена, нам всім сподобається! А зараз питання! З якої казки почати? Пишіть свої пропозиції і обов'язково поділіться посиланням на наші вечірні читання з тими, у кого є діти і кому це також могло б бути цікаво! Заходьте в INSTAGRAM #LIVE на моїй сторінці в 21:00!" – написала під постом Оля.

Нагадаємо, інші знаменитості запропонували свої онлайн-\активності в соцмережах. Приміром, Олена Шоптенко проведе онлайнурок танців, солістка гурту Kazka Олександра Зарицька заспіває з шанувальниками в онлайнкараоке, а Юрій Горбунов та Катя Осадча проведуть онлайнвечір біля каміна, вони дадуть відповідь на всі хвилюючі питання своїх фоловерів.

Наступна публікація