Перейти до змісту
Осінь Арагорна: 61-річний Вігго Мортенсен в розкішному аутфіті позував на тлі океану

Ціми днями в іспанському місті Сан-Себастьян триває кінофестиваль.

Цієї осені проводиться багато кінофестивалів. Один із найцікавіших відбувається в Іспанії в місті Сан-Себастьян. Слідом за Джонні Деппом сюди прибув Вігго Мортенсен.

Вигго Мортенсен_6
Associated Press
Вігго Мортенсен

Актор привіз на фестиваль картину "Падіння", яка стала його режисерським дебютом, також Вігго зіграв в картині одну з головних ролей.

Вигго Мортенсен_3
Associated Press
Вігго Мортенсен

Акторові, якого ми пам'ятаємо і любимо передусім за роль Арагорна з "Володаря кілець", нещодавно виповнився 61 рік. Варто відзначити, що Мортенсен має просто чудовий вигляд. Він позував на тлі океану в темно-синьому класичному костюмі-трійці з франтівською білою шовковою підкладкою, білій сорочці і нових із голочки туфлях.

Вигго Мортенсен_1
Associated Press
Вігго Мортенсен

Дебютний фільм актора і тепер вже режисера Вігго Мортенсена скоро можна буде подивитися. Сюжет гей-драми досить простий: Джон, якого грає Вігго, живе зі своїм партнером Еріком і донькою в Каліфорнії. До родини приєднується батько Джона, через проблеми зі здоров'ям він не може жити один. Але батько дотримується традиційних поглядів на світ і це тягне за собою нескінченні конфлікти.

Фотогалерея Вігго Мортенсен на кінофестивалі в Сан-Себастьяні (6 фото)

Читайте також: Джонні Депп в смішний кепці і стоптаних чоботях приїхав на кінофестиваль

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин