Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Партнерки Енріке Іглесіаса: 4 гарячих дуети іспанського співака

Ці пісні полюбили з моменту їхнього виходу у світ. І дотепер вони є в плейлистах багатьох меломанів, їх можна почути в ефірах радіостанцій, їх співають в караоке і під них танцюють на вечірках.

Напередодні грандіозного шоу (30 вересня, НСК "Олімпійський"), яке везе до України темпераментний, гарний і звабливий іспанський співак 43 - річний Енріке Іглесіас, ми вирішили згадати найгарячіші дуети артиста.

Энрике Иглесиас_2
Енріке Іглесіас/Прес-служба

Пропонуємо вам їх оцінити і обрати найкращий.

Одним з перших і найяскравіших став дует Енріке з американською співачкою, королевою поп-сцени - Вітні Г'юстон. Їхня спільна пісня Could I Have This Kiss Forever була приречена на успіх, її полюбили мільйони. Композиція вийшла у 2000 році, а її слухають і досі.

Цікаво, що пісню Вітні і Енріке записували окремо, кожен у своїй студії.

Цього ж року Іглесіас записав дуетну ліричну пісню You're my number 1 з тоді ще непопулярною співачкою Алсу. Ходили чутки, що батько дівчини – нафтовий магнат Раліф Сафін – допоміг доньці домовиться про цей дует.

У 2003 виходить танцювальний сингл Not In Love, записаний Іглесіасом у дуеті з американською r&b-співачкою Келіс.

А в 2009 році підкорювач жіночих сердець – Енріке, випускає спільно з ще однієї американською r&b-виконавицею - Сіарою, запальну композицію під назвою Takin' Back My Love.

Нагадаємо, концерт Енріке Іглесіаса відбудеться 30 вересня на НСК "Олімпійський". Це другий приїзд іспанського артиста до України. Вперше він виступив у Києві в 2004 році, другий - в 2007.

Який дует Енріке Іглесіаса вам подобається більше?

Залиште свій коментар

Вибір редакції