Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перебуває на межі викидня: Гіларія Болдвін повідомила про п'яту вагітність

Дружина Алека Болдвіна – Гіларія розповіла своїм підписникам в Instagram, що перебуває в очікуванні п'ятої дитини.

35-річна жінка опублікувала знімок, на якому зображена у спідній білизні і продемонструвала злегка округлий живіт. Незважаючи на те, що вагітність для Гіларії – подія дуже радісна, вона супроводжується деякими труднощами, про них Болдвін і розповіла своїм підписникам.

Знаменитість розповіла, що перебуває на межі викидня, лікарі кажуть, що серцебиття у малюка дуже слабке і шансів на те, що він виживе мало.

Хилария Болдуин
Хилария Болдуин/Instagram
Гіларія Болдвін

"Я хочу поділитися з вами тим, що найімовірніше у мене станеться викидень. Я завжди обіцяла собі, що, якщо я завагітнію ще раз, я повідомлю вам про це якомога раніше. Адже я завжди була з вами дуже відвертою, розповідала про мою сім'ю, фітнес, спорт, і цього разу я теж не хочу приховувати правду. Деякі приховують вагітність в першому триместрі, знаючи, який небезпечний може бути цей період, але я не хочу нічого приховувати від вас. І вдавати, що все гаразд, теж не хочу. Зараз відбувається наступне: у ембріона є серцебиття, але воно дуже слабке, він повільно росте. Ми чекаємо кращого, але це складно. Так багато невизначеності ...І шанси на те, що ця вагітність закінчиться добре, дуже малі", - написала сумний пост Гіларія у своєму Instagram.

Алек и Хилария Болдуин
Getty Images
Алек і Гіларія Болдвін

Нагадаємо, свого попереднього малюка Гіларія народила в травні 2018 року. Разом у них з Алеком на двох четверо дітей: троє синів і дочка. Побажаємо Гіларії удачі, нехай все складеться добре.

Хилария Болдуин_1
Гіларія і Алек Болдвін з дітьми
Хилария Болдуин_2
Гіларія і Алек Болдвін

Залиште свій коментар

Вибір редакції