Перші весільні фото: Квентін Тарантіно одружився з молодою ізраїльською моделлю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Голлівудський кінорежисер Квентін Тарантіно таємно одружився на ізраїльській співачці і моделі, яка молодша за нього на 20 років.

Квентін і Даніелла Пік зіграли таємне весілля в Голлівуді 28 листопада, тільки зараз в Мережі з'явилися перші фото. Даніеллі Пік 35 років, вона є дочкою відомого ізраїльського співака і композитора Цвікі Піка. Пара познайомилася ще в 2009 році на прем'єрному показі "Безславних виродків", багато років вони перебували у стосунках, навіть розлучалися, а влітку 2017 року оголосили про заручини.

Двадцятирічна різниця у віці для щасливого шлюбу не перешкода. Їхня весільна церемонія відбулася в Лос-Анджелесі і була приватною, на весіллі були присутні тільки найближчі друзі та рідні пари. Після подружжя вирушило в один з ресторанів в Беверлі-Гіллз, де їх і сфотографували папараці.

Квентин Тарантино и Даниэлла Пик
Getty Images
Квентін Тарантіно і Даніелла Пік

У минулому Тарантіно - завзятий холостяк, він ніколи раніше не був одружений, бо казав, що робота забирає весь його час. Але, Джордж Клуні, пам'ятається нам, теж так говорив, а потім зустрів свою Амаль і пара навіть народила двох дітей. Бажаємо і Квентіну щастя!

Амаль и Джордж Клуни_5
Reuters
Амаль і Джордж Клуні

Залиште свій коментар

Вибір редакції