Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Підтримувати садизм – неправильно": Христина Шишпор прокоментувала скандал навколо Сергія Полуніна

Українська прима-балерина висловила своє ставлення до гомофобських і сексистських висловлювань танцюриста у соцмережі.

Прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України Христина Шишпор прокоментувала для Леді.ТСН.ua гомофобні та сексистські заяви українського танцюриста балету Сергія Полуніна у соцмережі.

Кристина Шишпор_5
Христина Шишпор

"Сергія я поважаю як людину-професіонала і людину, яка у мистецтві зробила дуже багато всього, – і корисного, і хорошого. Він зірка світового масштабу. Але я б собі такого не дозволила. Вважаю, він не має права. Як людина відома, на яку рівняються і діти, і дорослі, який для багатьох людей є дуже великою особистістю, він не може бути таким жорстоким стосовно людей.

Артист балету – важка робота, і не кожен виживає, тільки найсильніший. Але не можна всіх порівнювати, не всі люди сильні і не всі мають силу волі. Але це не означає, що можна так зневажливо ставитися до людей та висловлювати настільки категорично свою думку. Я вважаю, це дуже велика дурість, і я не поділяю його погляди у цьому", – сказала Христина.

Читайте також: Скандальний Сергій Полунін прокоментував своє звільнення з Паризької опери

Балерина вважає це дискримінацією. За її словами, потрібно підтримувати слабких людей.

"Світові тенденції, навпаки, – підтримувати слабких людей. Є хворі діти, хворі люди похилого віку. Треба робити знижку слабким людям. Балет – це сильні люди, але не всі такі сильні, і не треба про це забувати", – стверджує прима-балерина.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tony Polunin (@sergeipolunin) on

Також Шишпор висловилася і про відмову Паризької опери працювати з Полуніним, який повинен був виступити там у виставі "Лебедине озеро" в лютому цьогоріч.

"Театр йому відмовив, оскільки він не розділяє з ним ці погляди. Ну а як інакше? Підтримувати садизм – це неправильно", – підсумувала прима-балерина.

Кристина Шишпор_3
Кристина Шишпор

Нагадаємо, Сергій Полунін опублікував на своїй сторінці в Instagram пости, в яких він розмірковує про чоловічу і жіночу енергії. "Ми не можемо зрівняти або зробити однакову чоловічу і жіночу енергію. Це порушить баланс природи і життя. Я цього не допущу", - написав танцівник.

Крім того, Полунін негативно відгукнувся про повних людей, закликаючи застосовувати до них насильство.

"Пропоную давати підсрачники, коли бачите жирних людей. Це допоможе їм і підштовхне зважитися скинути жир. Немає поваги ледарям. Досить сидіти на дупі! Почніть займатися! Хтось бачив жирних Левів і левиць? Це не корисно, це негарно, це - ледарство. Досить жерти! Підніміть свою дупу! Сходіть на природу, почніть тренуватися або отримуйте підсрачники", - написав в Instagram танцюрист, але пізніше він видалив цей пост.

Залиште свій коментар

Вибір редакції