Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Пишаюся тим, що я стала мамою тричі": Надя Мейхер розповіла, чи планує ще дітей

37-річна артистка зізналася, чи хоче ще дитину.

Колишня учасниця "золотого складу" гурту "ВИА Гра" Надя Мейхер-Грановська розповіла нам про своє головне досягнення у житті. Співачка пишається тим, що вона мама.

"Я пишаюся тим, що я стала мамою тричі. Якщо б 12 років тому у мене запитали б про другу дитину, я сказала б: "Знаєте, скоріше ні". Я настільки внутрішньо була готова до того, щоб весь час розвиватися. Для мене дуже важливою була творчість, я не була сімейною людиною. Заміжжя для мене було щось категоричне", - розповіла артистка.

Надя Мейхер_1
Instagram Наді Мейхер
Надя Мейхер

Надя зізналася, що на той час для неї важливими були внутрішня свобода, свої обов'язки, вирішення компромісів.

"Моє життя склалося абсолютно дивовижним, містичним, у хорошому сенсі цього слова, чином. І я дякую Богові, що я все це прийняла, всі ті дари, які мені надавав Всесвіт з року в рік, тому що це велика радість реалізуватися як мама. Оскільки я як творча людина точно знала, що можу реалізуватися, а от як сімейна людина, як мама - ось це для мене була трішки заборонена зона", - додала Мейхер.

Надя Мейхер
Instagram Наді Мейхер
Надя Мейхер

Ми запитали у Наді, чи планує вона ще дітей.

"Я завжди кажу, як дасть Бог. У моєму житті діти з'являються не просто так. Це завжди натяк на те, що це може статися, або я інтуїтивно відчуваю, що я до цього готова", - відповіла співачка.

Нагадаємо, Мейхер виховує трьох дітей – 17-річного сина Ігоря від першого чоловіка Олександра Ліщенка, і двох доньок – 7-річну Марію і 3-річну Анну – від нинішнього чоловіка бізнесмена Михайла Уржумцева.

Залиште свій коментар

Вибір редакції