Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пишні сукні, мереживо і декольте: ефектні образи Олени Лавренюк із фільму "Кава з кардамоном"

Акторка знялася в історичній драмі.

На днях у Києві відбулася прем’єра тизеру українсько-польського проєкту - історичної драми "Кава з кардамоном", в якому знялась актриса Олена Лавренюк та польський секссимвол Павел Делонг.

"Кава з кардамоном" описує історію життя західної України середини XIX ст. Знімання тизеру відбувались у Львові.

Алена Лавренюк_2
Олена Лавренюк/Пресслужба

Одним із головних атмосферних атрибутів тизеру стали ефектні образи героїні Анни (Олени Лавренюк). У стрічці вона з'являється у розкішних пишних сукнях з оголеними плечима, пікантним декольте та у вбраннях з мереживом.

Алена Лавренюк_6
Олена Лавренюк/Пресслужба
Алена Лавренюк_8
Олена Лавренюк/Пресслужба
Алена Лавренюк_7
Олена Лавренюк/Пресслужба

Художник по костюмах – Ірина Гергель разом із своєю донькою Богуславою, власницею бренду Gergelcouture створили 9 образів спеціально для фільму.

"Спочатку мова йшла про декілька суконь для тизеру, але коли почались примірки, кількість збільшилась до 9 комплектів. І це не просто комплекти, а корсети, спідниці, криноліни, мереживо, які купували і розрізали на узори з шовку та оксамиту", - зазначила Ірина.

Алена Лавренюк_3
Олена Лавренюк/Пресслужба

На кожну сукню було використано близько 12 метрів тканини. Для швидкості примірки майстри використовували макетний спосіб для лекал.

"Спочатку на манекені ми відтворили точну копію фігури Оленки і способом макетування робили складні корсети, які розрізали на дуже багато деталей. Це була довга і кропітка праця, але ми вклались у місяць, а щось навіть дошивали на знімальному майданчику", - додала Гергель.

Алена Лавренюк_4
Олена Лавренюк/Пресслужба

Нагадаємо, фільм "Кава з кардамоном" – це бентежлива та пристрасна оповідь про нерівне, грішне почуття одруженого польського шляхтича Адама (Павел Делонг) та молодої української красуні Анни (Олена Лавренюк). Історія кохання розгортається на тлі "Весни народів" (піднесення рівня української національної свідомості та один із найтепліших періодів в історії українсько-польських стосунків).

Алена Лавренюк_5
Олена Лавренюк/Пресслужба
Алена Лавренюк_9
Олена Лавренюк/Пресслужба
Алена Лавренюк_1
Олена Лавренюк/Пресслужба

Залиште свій коментар

Вибір редакції