Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Плани на вечір п'ятниці: популярні діджеї відіграють свої сети на онлайн-вечірці

Серед діджеїв свій сет відіграє дизайнер Жан Гріцфельдт.

Завтра, 27 березня, о 18:00 відбудеться друга онлайн-вечірка від Радіо Аристократи в колаборації з DJBuro. На ній свої dj-сети відіграють Jean Gritsfeldt, Katro Zauber і Vlad Fisun.

Основна мета створення таких вечірок - закликати всіх залишатися вдома, але водночас не відмовляти собі у святі.

"В медіа часто говорять про заходи безпеки - мити руки, залишатися вдома та інші правила. Ми хочемо додати - залишайтеся у гарному настрої! Це важливо для якості життя. Страх не лікує, здоровий глузд - так. Ми дотримуємося правил безпеки під час карантину, але, тим не менш, не можемо припинити робити свою роботу - створювати гарний настрій нашим друзям і фоловерам. Тому давайте до нас на п'ятничні вечірки. Діджеї у нас, вечірка - у вас вдома", - поділилася співзасновниця радіо Валерія Чачибая.

Лайнап нової вечірки буде насиченим і цікавим:

Jean Gritsfeldt - дизайнер, ментор і телеведучий. Але крім цього, він вже багато років підриває танцполи найгучніших світських заходів і має хороший музичний смак.

Jean Gritsfeldt
Jean Gritsfeldt/Пресслужба

Katro Zauber - дівчина-меломан, за плечима якої більше десяти років кар'єри діджея. Під сети Катро танцювали в Парижі, Амстердамі, Баку, Тель-Авіві, Нью-Йорку і Маямі. Чи то бар, пляж, фестиваль або світський раут - вона завжди знає, як створити правильний настрій.

Katro Zauber
Katro Zauber/Пресслужба

Vlad Fisun - діджей міжнародного класу, поціновувач великих фестивальних майданчиків і камерних свят, фанат пластинок і фігурант музичних новинних стрічок. У своїй колекції має понад 5000 тисяч платівок.

Vlad Fisun
Vlad Fisun/Пресслужба

Нагадаємо, минулої п'ятниці відбулася перша онлайн-вечірка, яка отримала позитивні відгуки. Тому організатори вирішили не зупинятися і продовжувати тішити глядачів далі на регулярній основі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції