Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поки не у формі: Кейт Гадсон показала фігуру через два місяці після пологів

39-річна актриса Кейт Гадсон, яка два місяці тому стала мамою вдруге, оголосила шанувальникам, що готова відновити спортивні тренування.

У своєму Instagram знаменитість опублікувала знімок, на якому зображена в короткому топі і чорних обтислих лосинах. Кейт годує дочку грудьми і це помітно, однак актриса запевняє, що у них вже організувався режим, завдяки якому вона тепер може потроху повертатися до спортзалу.

У підпису до цієї фотографії Кейт Гадсон зазначила, що хоче більше часу приділяти своєму здоров'ю, тому що має намір прожити довго і щасливо зі своїми дітьми.

Кейт Хадсон
Instagram Кейт Хадсон
Кейт Гадсон

"Найскладніша річ в цьому світі – знайти баланс часу для дітей і для себе. Діти ж займають перше місце і важко часом знайти хвилини для себе. Але я налаштована рішуче повернути свою ідеальну вагу і форму. Хочу оцінити нові тренування і харчуватися здоровою їжею", - пише в підпису Кейт Гадсон.

Кейт Хадсон_1
Getty Images
Кейт Гадсон на останньому місяці вагітності і Денні Фудзікава

Також актриса зазначила, що хоче якомога довше зберегти грудне вигодовування, займатися роботою і не забувати про свого коханого чоловіка - Денні Фудзикаву, який власне і є батьком третьої дитини Гадсон. Двоє старших синів Кейт народила від попередніх стосунків.

Кейт Хадсон_2
Instagram Кейт Хадсон
Кейт Гадсон

Залиште свій коментар

Вибір редакції