Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порада від зірки: Ольга Сумська розповіла, як можна швидко схуднути

Актриса дала пораду, як скинути зайві кілограми.

Ольга Сумська у свої 52 продовжує приголомшувати своїм бездоганним зовнішнім виглядом і стрункою фігурою. Кожна її поява на публіці варта уваги.

Ольга Сумская
Ольга Сумська/Прес-служба
Ольга Сумская_4
Instagram Ольги Сумської
Ольга Сумська

Зустрівши актрису на одному зі світських заходів, ми поцікавилися у неї, як вона провела свої зимові канікули, а заодно і запитали, чи не відобразився відпочинок на її фігурі.

Ольга зі своїм чоловіком Віталієм Борисюком не зраджує традиції – щороку вони відпочивають у Карпатах. Ось і цього разу подружжя вирушило поїхати до Буковелю, де вони веселилися, каталися на лижах і, звичайно ж, не відмовляли собі в можливості поласувати місцевими стравами.

Ольга Сумская_1
Instagram Ольги Сумської
Ольга Сумська з чоловіком

"Смакували всім. Їли вареники, бануш, і за ці дні десь взялися зайвих три кілограми. Але я вже їх скинула", - розповіла Сумська.

Актриса стверджує, що боротися із зайвою вагою легко. Вона просто радить не вечеряти.

"Мій Віталік взагалі поставив рекорд: за місяць він скинув десять кілограм. Він теж після шести не їв. Він іноді їв тістечка, хліб з маслом і вуглеводи, але до 12-14 годин дня. Він такий ласун. Головне - сила волі і сила духу", - зазначила Ольга.

Ольга Сумская_2
Instagram Ольги Сумської
Ольга Сумська з чоловіком

Ще актриса додала, що дуже багато бігає по робочих справах. Активний спосіб життя також позитивно впливає на її фігуру.

Нагадаємо, у Ольги Сумської чудове почуття стилю. Вона завжди виходить у світ у ефектних вбраннях. Якось актриса продемонструвала образ у чорній сукні і яскраво-жовтому напівпальті з чорною вишивкою і помпонами від українського дизайнера Юлії Магдич.

Ольга Сумская_2
Instagram Ольги Сумської
Ольга Сумська

Залиште свій коментар

Вибір редакції