Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прагнуть до ідеалу: зірки, які важать більше, ніж говорять

Зірка реаліті Кім Кардашян з тих зірок, які весь час в гонитві за ідеальною вагою.

39-річна Кардашян стверджує, що за зросту 159 см її вага становить всього 53 кілограми. Складно в це повірити, дивлячись на пишні форми зірки. Як експеримент, ми зібрали для вас ще з десяток зірок, які виглядають м'яко кажучи набагато "важче", ніж заявляють в цифрах.

Ким Кардашьян
Getty Images
Кім Кардашян

Актриса Єва Лонгорія, наприклад, запевняє, що її вага всього 45 кг при зрості 157 см. Напевно, Єва має на увазі свою ідеальну вагу, тому що після народження дитини актриса точно ще не повернулася у форму.

Ева Лонгория_1
Getty Images
Єва Лонгорія

Блек Чайна говорить, що за зросту 157 см важить близько 58 кілограмів. Дивлячись на габарити зірки і особливо її п'яту точку, в це важко повірити.

Блэк Чайна _5
Інстаграм
Блек Чайна

Юна Лілі-Роуз Депп дівчина теж не дуже висока, її зріст становить 160 см, а важить вона близько 41 кілограма.

Лили-Роуз Депп_1
East News
Лілі-Роуз Депп

Іспанська актриса Пенелопа Крус - теж низького зросту всього 163 сантиметри, Пен стверджує, що її вага за ідеальних умовах десь 50 кілограмів. Хоча у актриси дуже пишні груди, але, напевно, дуже легкі кістки.

Пенелопа Крус_4
Reuters
Пенелопа Крус

Різ Візерспун з тих зірок, які постійно намагаються і тренуються. Зірка не пропускає пробіжок на свіжому повітрі і важить 47 кілограмів за зросту 156 см.

Риз Уизерспун
Getty Images
Різ Візерспун

Сальма Гайєк теж дама з дуже пишними формами, більш того, вона стверджує, що ніколи не сидить на дієтах, то як повірити в те, що її вага складає всього 52 кілограми за зрості 157 см?

Сальма Хайек_1
Reuters
Сальма Гайек

Залиште свій коментар

Вибір редакції