Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прекрасна новина: 47-річна Камерон Діас повідомила про народження первістка

Радісна новина прилетіла до нас з зіркової сім'ї Камерон Діас і Бенджі Меддена. Пара повідомила про народження первістка.

47-річна Камерон Діас та її 40-річний чоловік Бенджі Медден повідомили на своїх сторінках в Instagram, що стали батьками дівчинки. Як саме маля з'явилося на світ, пара не уточнила, ймовірно, його народила сурогатна мати.

Камерон Диас_1
Associated Press
Камерон Діас

Фото дитини зірки не стали публікувати, тому що ведуть досить закритий спосіб життя і не хочуть надмірної уваги до себе. Але, написали наступне: "Вона одразу ж підкорила наші серця і по-справжньому доповнила нашу сім'ю. І ми раді поділитися цією чудовою новиною з вами. Ми не будемо публікувати її фотографії, тому що хочемо захищати її, а також не хочемо ділитися якими-небудь подробицями за винятком того факту, що вона неймовірно мила", - написало подружжя.

Камерон Диас_2
Associated Press
Камерон Діас

"Вітаємо всіх з Новим роком від сім'ї Медденів! Ми неймовірно щасливі вступити в нове десятиліття разом з нашою новонародженою дочкою Раддікс Медден.

Камерон Диас и Бенджи Мэдден
East News
Камерон Діас і Бенджі Медден

Нагадаємо, Камерон і Бенджі одружилися 2015 року. Відтоді Діас завершила свою акторську кар'єру і зосередилася на сім'ї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції