Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прийшла привітати принца: Ірина Шейк в красивій сукні повеселилася на вечірці в Букінгемському палаці

14 листопада британський принц Чарльз святкуватиме свій 70-річний ювілей.

До дня народження принца ще близько двох тижнів, а святкові заходи в палаці вже почалися. Так минулого тижня в Букінгемському палаці був організований урочистий прийом, який організували якраз з нагоди 70-річного ювілею принца.

Серед гостей, запрошених на захід, була 32-річна модель Ірина Шейк. У своєму Instagram Ірина поділилася кількома фотографіями з вечірки і похизувалася красивим вечірнім образом.

На вечірку Шейк прийшла в закритому, але дуже красивому максі-платті, зібравши волосся в вечірню зачіску і зробивши легкий макіяж. У підпису до одного зі знімків модель написала: "Дорогою на незабутню урочистість до Букінгемського палацу".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від irinashayk (@irinashayk)

Як модель виявилася серед запрошених на захід гостей, запитаєте ви? Все просто, Шейк була в числі іспанської делегації, що співпрацює з компанією Porcelanosa, з якою Ірина також давно і успішно має справу.

До речі, з принцом Чарльзом Ірина Шейк вже зустрічалася. Минулого разу для візиту до палацу модель одягла більш відверту сукню, а принц Чарльз не міг відірвати погляду від декольте дівчини.

Ирина Шейк_1
Instagram Ірини Шейк
Ірина Шейк і принц Чарльз
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від irinashayk (@irinashayk)

Залиште свій коментар

Вибір редакції