Про спорт не забуває: багатодітна мама Гіларія Болдвін показала, як тримає себе у формі

Про спорт не забуває: багатодітна мама Гіларія Болдвін показала, як тримає себе у формі

Хіларія Болдуін / Associated Press

Раніше Гіларія працювала тренером з йоги, випустила програму з вправами і книжку про здоров'я.

На початку березня 37-річна дружина Алека Болдвіна Гіларія оголосила в Instagram про те, що тепер в їхній сім'ї на одну дитину більше, і показала знімок, на якому зазнімковано п'ятеро її дітей і ще один малюк. Доньку, яку назвали Люсія, народила парі сурогатна мати, але всіх інших п'ятьох дітей Гіларія виносила сама, та на її фігурі це жодним чином не позначилося.

Під час вагітності вона регулярно виконувала легкі вправи по кілька хвилин і продовжує це робити зараз. На своїй сторінці вона часто публікує короткі ролики, в яких показує прості вправи. Ви з легкістю можете повторювати їх вдома.

1. "Ця розтяжка чудово підходить для розкриття стегон і спини, і її варто включити в щоденний список справ. Це повністю змінює те, що я відчуваю, і я сподіваюся, що ви відчуваєте те ж саме. Утримуйте кожну позицію не менше 10 секунд", - говорить Гіларія про цю вправу.

2. "Тренування на трицепс. 10 повторень, зосередьтеся на положеннях рук. Розтяжки затримуються як мінімум на 5 довгих вдихів. Зверніть також увагу на те, наскільки мої рухи невеликі. У міру того, як ви стаєте сильнішими, ви можете робити більші і глибокі рухи".

3. "Дельтоподібні м'язи - це м'язи, які розташовуються на верхній частині плеча. Ви можете побачити, як вони згинаються тут, коли я виконую цю вправу. Зробіть 10 повторень по 3 підходи і виконайте розтяжку як мінімум на 5 вдихів".

Читайте також: Через тиждень після пологів: Гіларія Болдвін поділилася милим знімком з сином