Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Радості материнства: Ешлі Грем показала, як орудує молоковідсмоктувачем, не відриваючись від роботи

32-річна модель Ешлі Грем - дуже прогресивна мама. Вона вирішила ділитися зі своїми підписниками усіма нюансами свого післяпологового періоду.

Раніше Грем вже демонструвала, що свого новонародженого сина Айзека годує грудьми. Робить це Ешлі з легкістю і в публічних місцях.

Эшли Грэм
Instagram Ешлі Грем
Ешлі Грем

Молока у дівчини так багато, що на допомогу їй приходить молоковідсмоктувач. Ця штука буває ручною, як у Ешлі, і електричною. Модель запостила в Instagram відео, в якому показала, як просто дорогою на роботу, користуючись ручним молоковідсосом відкачує молоко. "Використовую його, щоб мати можливість відповідати на електронні листи", - пише модель.

Однак ті, хто користувався подібним предметом знають, що ручний молоковідсмоктувач не такий простий, качати ним буває важко, та й рука дуже швидко втомлюється. Мабуть, Ешлі робить це з милою усмішкою на обличчі тільки на камеру. Має ж бути в її післяпологовому періоді щось прекрасне.

Эшли Грэм_2
Instagram Ешлі Грем
Ешлі Грем

Про свої розтяжки і проблеми з сечовим міхуром Ешлі Грем вже все розповіла. Нагадаємо, сина Айзека Ешлі народила вдома, 18 січня 2020 року.

Эшли Грэм_2
Associated Press
Ешлі Грем

Фотогалерея Світські виходи вагітної Ешлі Грем (10 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції