Рідкісний вихід: скандальний Вуді Аллен помічений на прогулянці з дружиною

Рідкісний вихід: скандальний Вуді Аллен помічений на прогулянці з дружиною

Вуди Аллен / Associated Press

Вперше за тривалий час режисер вийшов на прогулянку в місто.

Останні кілька років Вуді Аллен переживає не найкращі часи, і побачити його десь можна вкрай рідко. Пов'язано це насамперед із секс-скандалами, в яких фігурував режисер. Річ у тому, що його названа дочка Ділан Ферроу, наприкінці 2017-го опублікувала відкритий лист до The Los Angeles Times, де нагадала, що ще 1992 року звинуватила Аллена в сексуальному насильстві. Її Аллен удочерив у шлюбі з Мією Ферроу.

Абсурд історії в тому, що нинішня дружина Аллена Сун-І Превін — теж названа дочка Мії Ферроу, яку вона удочерила разом з Андре Превіном. Вуді одружився на Сун-І 1997 році, коли пішов від Мії. Близько двох років папараці не вдавалося зробити нові знімки режисера і його дружини, але ось цього тижня вони вперше за тривалий час вийшли на прогулянку Нью-Йорком.

85-річний оскароносний кінорежисер і його 50-річна дружина просто йшли вулицею і базікали. Вуді був одягнений в білу сорочку, верблюжі штани і зелений капелюх кольору хакі. Сун-І була в сіро-білій сукні з малюнком, сандалях і капелюсі від сонця, через плече у неї висів телефон.

Вуді Аллен і Сун-І Превін / Getty Images

Читайте також: Зірки, яких звинувачували в педофілії

Наступна публікація