Роман або дружба: Кайя Гербер вийшла у світ з хлопцем в кумедному спортивному костюмі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Все ж не варто зустрічати людей за одягом.

Вчора в Лос-Анджелесі відбувся баскетбольгный матч між Los Angeles Lakers і Detroit Pistons. На матчі було багато знаменитостей. Шарліз Терон прийшла в сірому кашемировому светрі, чорних штанях і з сумкою Dior.

Шарлиз Терон
Getty Images
Шарліз Терон

Крім Терон, на матчі також була і донька Сінді Кроуфорд Кайя Гербер, модельна кар'єра якої зараз у зеніті. Модель мала дуже стильний вигляд. На ній був светр з глибоким V-подібним вирізом, який весь час сповзав з її плеча, широкі вкорочені джинси і червоні кеди Converse. До вбрання Кайя підібрала великі золоті сережки і ланцюжок, зробила макіяж і ретельно уклала волосся.

Кайя Гербер и Кэмерон Эзофф
Getty Images
Кайя Гербер і Кемерон Эзофф

Цікаво, що юна зірка прийшла не сама, а в супроводі юнака в дуже кумедному вбранні: спортивному костюмі і футболці з баскетбольними мечами, що більше нагадував піжаму. Хлопець мав досить комічний вигляд поруч зі стильною супутницею.

Як з'ясувалося, поруч з Кайєю сидів не просто хлопець в кумедному вбранні, а син одного з найвпливовіших продюсерів музичної індустрії Ірвінга Езоффа - Кемерон Езофф.

Ми не знаємо, що пов'язує золотих діток: дружба або романтичні стосунки, але точно можемо сказати, що виходити в світ з хлопцем в кумедній помаранчевій піжамі можна тільки в тому разі, якщо його тато очолює список " Топ 100 впливових людей" у "Білборді".

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції