Романс, квіти і кролик у сметані: Павло Зібров розповів, як вітатиме дружину з Днем Валентина

Романс, квіти і кролик у сметані: Павло Зібров розповів, як вітатиме дружину з Днем Валентина

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Романс, квіти і кролик у сметані: Павло Зібров розповів, як вітатиме дружину з Днем Валентина

Павло Зібров / Instagram Павла Зіброва

Артист поділився з редакцією Леді.ТСН.ua планами на День закоханих.

Сьогодні, 14 лютого, усі закохані святкують найромантичніше свято року – День Валентина. Ми поцікавилися у Павла Зіброва, як він планує провести цей день та що він подарує своїй дружині Марині.

"Оскільки свято прийшло до нас із заходу та й не так давно, ми не святкуємо його так голосно, як день народження чи Новий рік. Для нашої пари це ще один день та привід зробити одне одному приємне, подарувати теплі емоції, згадати молодість, наші перші побачення", — зазначив артист.

Павло Зібров з дружиною

Павло зізнався, що у нього є традиція цього дня – щороку він виконує для коханої романс.

"Кожен рік до Дня всіх закоханих я роблю своїй дружині особливий подарунок — романс. Прикраси, одяг тощо може кожен купити, а от зробити своїми руками чи талантом – ні. У моєму випадку – голосом.

Цього разу романс оспівує мою Маринку, як берегиню сімейного престолу. У ньому є багато слів вдячності за спільні роки, а також зізнання у коханні. На мій погляд, це дуже романтично", – розповів Зібров.

Співак планує організувати для дружини вдома романтичну вечерю біля каміну, подарувати їй улюблені квіти та разом у затишній атмосфері розглядати сімейний альбом.

Павло Зібров з дружиною / Instagram Павла Зіброва

"Замовив для неї її улюблені квіти - гортензії. З огляду на ситуацію в країні, цьогоріч на свято ми залишимося вдома, розпалимо камін у вітальні і будемо насолоджуватись моїм фірмовим кроликом у сметані, переглядаючи фотографії з сімейного альбому", - поділився артист.

Своїми планами на День Валентина також поділилися Катерина Бужинська, яка святкуватиме з родиною у Болгарії, та Віктор Павлік, який гайне з коханою до моря.

Наступна публікація