Роздяглася перед камерою: 79-річна Вів'єн Вествуд провокаційним образом викликала фурор у соцмережі

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Роздяглася перед камерою: 79-річна Вів'єн Вествуд провокаційним образом викликала фурор у соцмережі

Вів'єн Вествуд / Фото: Associated Press

Британська дизайнерка в оголеному вигляді записала відеозвернення до людей.

79-річна Вів'єн Вествуд відома своїми провокаційними витівками. Вона знає, як привернути увагу публіки до серйозних проблем.

Цього разу дизайнерка роздяглася заради порятунку довкілля. Свою акцію Вествуд назвала "Врятувати світ".

Вона записала відеозвернення до людей, в якому закликає їх звернути увагу на глобальні проблеми, пов'язані з кліматом, і вжити заходів для порятунку довкілля.

(щоб побачити виступ дизайнерки, гортайте вправо)

"Єдине, що може нас врятувати, це почати діяти зараз. Ми можемо врятувати світ, ми можемо допомогти в зміні клімату, якщо припинимо забруднювати і вбивати Землю", — сказала у своїй промові Вів'єн.

Перед камерою Вествуд постала у відвертому образі. Вона роздяглася і прикрила себе спереду шматком фіолетово-чорної тканини з воланами і золотистим квітковим принтом, який прив'язала до себе.

Вів'єн взула замшеві темно-оливкові ботильйони на високій платформі і підборах. Брови і очі вона підвела улюбленим червоним олівцем. Шию модельєрка прикрасила синім делікатним намистом, а вуха — оливковими сережками.

Раніше Вествуд в Лондоні влаштувала акцію протесту на підтримку Джуліана Ассанжа. Біля суду вона з'явилася у вільному вбранні з бджолиним принтом і квітковою вишивкою з лівого боку грудей. На обличчі у модельєрки був яскравий макіяж — очі вона підвела зеленим олівцем, брови — червоним, а верхню губу також підкреслила зеленим олівцем.

Вів'єн Вествуд / Фото: Getty Images

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Як змінюється клімат
Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація