Розкішні образи, енергійні танці та улюблені хіти: Оля Полякова з аншлагом виступила у Києві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На концерті співачки зібралися шанувальники не лише з України, а й Польщі, Австрії, Великої Британії та Словенії.

Вже третій рік поспіль 26 жовтня Оля Полякова збирає своїх прихильників на своєму грандіозному шоу "Королева ночі". Минулої суботи вона з аншлагом виступила у столичному Палаці спорту.

Оля Полякова_22
фото: Юлія Желонкіна
Оля Полякова

Цим концертом на біс артистка завершила всеукраїнський тур "Королева Ночі".

Шоу Полякової, як завжди, приголомшило своєю масштабністю, спецефектами, щирим співом, улюбленими хітами, енергійними танцями і, звичайно ж, розкішними образами.

Оля Полякова_6
фото: Юлія Желонкіна
Оля Полякова
Оля Полякова_18
фото: Юлія Желонкіна
Оля Полякова

Оля продемонструвала за час всього концерту кілька ефектних костюмів, які чудово підкреслювали її сексуальну фігуру та стрункі ноги.

Оля Полякова_14
фото: Юлія Желонкіна
Оля Полякова
Оля Полякова_17
фото: Юлія Желонкіна
Оля Полякова
Оля Полякова_11
фото: Юлія Желонкіна
Оля Полякова

Далі в планах Полякової - міжнародне турне, яке стартує з 20 листопада з Мінська. У січні співачка вперше дасть серію концертів у США і Канаді, після чого приступить до підготовки відразу двох концептуально нових шоу, які планує представити українському глядачеві у наступному році.

Артистка зізналася, що її нове шоу будуть ставити режисери, які працювали з творцем Cirque du Soleil, аквашоу La Perle в Дубаї і світовими шоу таких зірок, як Селін Діон, Франко Драгоне. Унікальною складовою майбутньої програми співачки стане велика кількість залучених артистів, масштабна візуалізація і дуже складна, видовищна хореографія. Також Полякова анонсувала роботу над великим сімейним новорічним мюзиклом "Повернення Снігової Королеви", прем'єру якої глядач побачить у грудні 2020/21 років.

А перед важливим туром вона вирушить у невелику відпустку до Сицилії, де відвідає кулінарні курси від накращих мішленівських кухарів.

Фотогалерея Оля Полякова з аншлагом виступила у Палаці спорту (17 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції