Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Що у неї в штанях: Крістен Стюарт в об'єктивах папараці в Нью-Йорку

29-річна актриса в екстравагантному луці сходила на шоу.

Папараці заскочил Крістен Стюарт на вулицях Нью-Йорка, коли вона йшла з ранкового шоу Good Morning America. Актриса мала стильний вигляд. На ній був екстравагантний чоловічий костюм, який складався з укороченого жакета з підкачаними рукавами і широких штанів, та незвичайний бюстгальтер такого самого кольору з вирізом між грудьми.

Кристен Стюарт
Getty Images
Крістен Стюарт

На очах у неї були сонцезахисні окуляри, на шиї безліч ланцюжків з кулонами, а на руці браслет. Лук зірки завершила скуйовджена укладка.

Нашу увагу привернули штани Стюарт, а конкретніше – зона паху, де щось випирало. Цікаво, що ж це було насправді: просто складка чи смартфон у кишені?

Кристен Стюарт
Getty Images
Крістен Стюарт

Пропонуємо згадати Геловін-образ Крістен, в якому вона з'явилася на вечірньому шоу Джиммі Феллона в Нью-Йорку. На актрисі була коротка оранжево-біла бейсбольна футболка, забруднена кров'ю, білі смугасті штани, чорні високі шкарпетки і білі кросівки від Nike.

Кристен Стюарт_1
Getty Images
Крістен Стюарт

На скуйовджену зачіску актриса одягла чорну бейсболку, на повіки вона нанесла темні тіні, каплі штучної крові були на щоках і підборідді Стюарт.

Фотогалерея Образи зірок на Геловін (26 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції