Шукає просвітлення: Брітні Спірс постала топлес і пояснила, навіщо оголюється перед камерою

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шукає просвітлення: Брітні Спірс постала топлес і пояснила, навіщо оголюється перед камерою

Брітні Спірс / Associated Press

Брітні Спірс вийшла на новий рівень відвертості з шанувальниками і тепер часто з'являється перед камерою топлес.

Попдіва опублікувала нову серію фотографій, на яких постала в білих плавках, червоних високих чоботях, топлес і з великою червоно трояндою в руках. На шиї у Спірс було кілька прикрас, груди співачка притискала руками і прикривала трояндою.

Ні, друзі ... Я не показувала груди лише тиждень ... і я не вагітна ... У мене груди на цих фото, тому що я їла їжу!!!! Перш ніж я покажу вам всі доступні фотографії свого тіла ... Я хочу, щоб ви зрозуміли мої думки про оголення !!!! На мій погляд, це досить дивна реакція, коли будь-яка жінка, коли їй спекотно, хоче скинути шар одягу ... ні.. я не кажу про стриптиз-клуб або виступ ... просто в практичному масштабі перебування в машині і усвідомлення ти влітку носиш дурну сорочку з довгим рукавом!!!! Миттєва реакція на будь-яку жінку, яка робить це після скидання одягу, — Я ПОЧУВАЮСЯ КРАЩЕ ... тому ви думаєте, що маєте кращий вигляд!!! У мене був мільярд шоу, де я робила це, і, на мій жах, ніколи не почувалася так добре, як зараз", — пише зірка.

(гортайте фото праворуч)

"Я відчуваю, що виступи змусили мене занадто соромитися свого тіла, і це не привабливо ... в будь-якому разі, б'юся об заклад, вам цікаво, чому я оголила своє тіло зараз ... ну, це тому, що я прийшла в цей світі оголеною, і я чесно відчуваю, що тяжкість цього була на моїх плечах, і це змусило мене подивитися на себе таким чином !!!! Я хотіла бачити себе більш світлою ... оголеною ... такою, якою я народилася, і для мене, коли я дивлюся на свої фотографії, коли я знімаю їх, це шаленість. Психологія побачити себе в чистому вигляді свідчить про те, що біль ... біль ... сльози ... і важкий тягар не те, ким я є. Я жінка .... красива ... чуйна жінка, якій потрібно подивитися на себе в чистому вигляді !!! Ні ... я не збираюся зніматися топлес до кінця свого життя, тому що це набридне, але це дуже допомагає, коли тобі потрібно бути просвітленою !!!! ", — написала Спірс.

Брітні Спірс / Associated Press

Брітні також подякувала своїм шанувальникам і руху Free Britney, заявивши, що всіх дуже любить і дуже всім вдячна.

Шанувальники Брітні Спірс / Associated Press

Читайте також: Зняла сорочку і опиниласятоплес: Брітні Спірс знову здивувала фанатів

Наступна публікація