Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ситцеве весілля: Настя Каменських показала миле фото з Потапом

Ситцеве весілля: Настя Каменських показала миле фото з Потапом

Артистка побажала всім шанувальникам пізнати прекрасне почуття – любов.

Сьогодні Настя Каменських і Потап відзначають річницю весілля, яку в народі називають ситцевим. З цього приводу співачка опублікувала в Instagram їхню милу весільну чорно-білу світлину.

Настя Каменских
Instagram Насті Каменських
Настя Каменських і Потап

"Ні весілля, ні розписка, ні перша річниця, ні всі наступні не мають ніякого значення! Найголовніше - це незвичайний й незрозумілий зв'язок між нами! Який примушує вірити у всі легенди та історії про щастя, про справжні зв'язки вище! Люди можуть прожити все життя в шлюбі, так і не пізнавши справжнього кохання, адже саме вона головне і основне почуття! Мій батько завжди казав, що любов приходить як сонячний удар. І я бажаю, щоб кожна людина в світі пізнала і пережила його! Адже любов - це таке щастя", - написала під фото артистка.

Потап, своєю чергою, теж виклав у соцмережі їхнє весільне чорно-біле фото.

Настя Каменских и Потап
Instagram Потапа
Настя Каменських і Потап

Шанувальники зіркової пари продовжують залишати під світлинами безліч привітань: "Вітаю. Як приємно на вас дивитися. Ця ніжність в очах ...", "Дуже красиві", "Вітаю вас, ми так чекали цього дня, щоб ще раз привітати вас з цим чудовим статусом - сім'я", "Ви з самого початку були класна пара, всього доброго вам, любові, щастя, дітей", "Вічної любові ведмедю і його діаманту", "Дуже красиві! Довгого і прекрасного спільного життя вам", "Сімейного щастя, любові, взаєморозуміння. Яка красива пара, очей не відірвати. Вітаю", "Це незабутній захід 2019 року".

Нещодавно Потап відзначив своє 39-річчя. Артист показав знімок, на якому він з Настею в стильних луках позували на тлі блискучої фотозони.

Фотогалерея 10 гарячих знімків Насті Каменських в бікіні (10 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції