Скандал в модному домі Valentino: голий чоловік з сумкою викликав фурор в Мережі

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандал в модному домі Valentino: голий чоловік з сумкою викликав фурор в Мережі

Майкл Бейлі-Гейтс в рекламі Valentino / instagram.com/MaisonValentino

Цей знімок - автопортрет відомого фотографа.

Італійський модний дім Valentino потрапив у новий скандал через недавно опубліковану в Instagram фотографію. Знімок був зроблений в межах нової рекламної кампанії бренду, присвяченої стьобаній сумці Roman Stud з нової колекції.

Фотографія є автопортретом 28-річного фотографа Майкла Бейлі-Гейтса, який позує голим і з модним аксесуаром. У коментарях під фото розгорілася справжня дискусія між тими, хто підтримує бренд, і тими, хто критикує.

У результаті цих суперечок, на ситуацію вирішив відреагувати сам креативний директор бренду, 54-річний П'єрпаоло Піччолі.

"Після того, як ми розмістили цю фотографію, багато людей відреагували на неї з агресією і ненавистю. Моя робота полягає в тому, щоб передати своє бачення краси відповідно до часу, в який ми живемо, а краса і те, кого ми вважаємо гарними, є відображенням наших власних цінностей. Ми є свідками великого, величезного зсуву в історії людства. Всі рухи самосвідомості керуються однією і тією ж ідеєю: еволюція можлива, якщо можлива рівність, якщо можлива інклюзивність, якщо захищаються права людини і свобода вираження думок. Ненависть — це не вираження, ненависть — це реакція на страх, а страх може легко перетворитися на насильство. Ми повинні протидіяти всім формам насильства, ненависті, дискримінації та расизму, і я пишаюся тим, що можу використовувати свій голос і свою роботу для цього, відтепер і назавжди. Це автопортрет молодої красивої людини, а зло — в очах в очах того, хто дивиться, а не в його оголеному тілі", — сказав Піччолі.

Деякий час мовчання зберігав і сам Майкл Бейлі-Гейтс, проте також його порушив, опублікувавши пост, в якому висловив свою думку про ситуацію, що склалася.

"Я ціную підтримку цієї фотографії і дискусії, які вона викликала. Я був би вдячний, якби таку ж увагу було звернуто на жахливі законопроєкти про трансгендерну молодь, які пропонуються і приймаються в США. Як пише Кімберлі Дрю (американська письменниця — ред.): "Мене не хвилює, що таке "гендерна мода", коли трансгендерній молоді відмовляють у медичній допомозі, а вся індустрія нічого не робить, щоб допомогти", — заявив фотограф.

Варто сказати, що Майкл Бейлі-Гейтс є досить відомим фотографом. Він випускник School of Visual Arts, працює в декількох галузях мистецтва як фотограф, модель, стиліст і дизайнер. Його роботи були опубліковані в New York Times, він знімав для Vogue Hommes International. Також співпрацював з брендами DKNY, CK One, iD, Arena Homme + і Interview. Майкл був відзначений нагородою Фонду Роберта Мепплторпа і премії New York Photo Award.

У своїй роботі фотограф часто знімає екстравагантні "квір" портрети. Він створює світ, в якому моделі перебувають у ролі, де кожен одночасно герой і лиходій. Також він не зациклюється на гендері, а намагається стерти ці кордони.

Читайте також: Золото, паєтки та високі платформи: як минув показ Valentino сезону весна-літо 2021

Наступна публікація