Сорти троянд, названі на честь знаменитих особистостей

Сорти троянд, названі на честь знаменитих особистостей

Getty Images

Ми зібрали для вас декілька неймовірно красивих сортів троянд, названих іменами знаменитих людей.

Протягом багатьох років троянди були однією з головних і улюблених квітів, а сортів їх настільки багато, що часто їм дають імена відомих особистостей. Зародилася ця мода у 50-ті роки, але тоді переважно називали їх іменами популярних кіноакторок, а вже у 80-х до них приєдналися актори-чоловіки, письменники, спортсмени і навіть політики.

Принцеса Діана

Ця троянда відома також в деяких країнах під такими назвами: "Діана", "Елегантна Леді Діана", "Принцеса Вельська". Вона являє собою чайно-гібридну троянду, квіти якої мають приємну суміш рожевого і кремового кольорів. У теплішому кліматі і з віком її забарвлення темніє. Квіти мають кількість пелюсток до 40 і досягають 12 сантиметрів у діаметрі.

Getty Images
Принцеса Діана / Getty Images

Штеффі Граф

Штеффі Граф — німецька тенісистка, а квітка, яку назвали на її частина — ніжна чайно-гібридна троянда середнього розміру. Вона має великі махрові пелюстки з сильним солодким ароматом.

Getty Images
Штеффі Граф / Associated Press

Йоганнес Рау

Йоганнес Рау — федеральний президент Німеччини, який був на посаді від 1999 до 2004 років. 2001 року на його честь назвали ніжну жовто-рожеву троянду, розмір якої досягає в діаметрі 10 сантиметрів.

Getty Images
Йоганнес Рау / Associated Press

Гайді Клум

На честь німецької супермоделі квітку назвали 2005 року. Кущі троянди не високі десь 40-50 сантиметрів, квіти мають незвичайний бузково-фіолетове забарвлення, а їхній діаметр 5-6 сантиметрів. Часто у забарвленні бувають квіти трохи темніші або світліші, адже на колір може впливати якість ґрунту і догляду.

Getty Images
Хайді Клум / Getty Images

Йоганн Вольфганг фон Гете

На честь німецького письменника назвали рослину з дуже великими махровими квітами насиченого фіолетового-малинового забарвлення. Кущ досить високий близько 120 сантиметрів, а квіти у діаметрі досягають 15 сантиметрів.

Getty Images

Рой Блек

На честь німецького співака назвали абсолютно ідеальну білу троянду. Рослина досить велика, а цвітіння тривале і рясне. Квітка часто перемагала у різних конкурсах.

Getty Images
Рой Блек / Getty Images

Королева Єлизавета II

Ім'я королеви Великої Британії від 1954 року носить ніжна квітка рожевого кольору. Квіти за формою схожі на чайно-гібридні троянди, але з'являються у великих суцвіттях по 3-15 штук. Цвітіння у рослини рясне і тривале. На рослині майже немає шипів, а її аромат ніжний, несильний і солодкий.

Getty Images
Королева Єлизавета II / Associated Press

Читайте також: Як довше зберегти зрізані квіти свіжими