Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спеллінг відкрила плечі, а Гарт одягла міні і колготи в сітку: зірки "Беверлі-Гіллз 90210" готуються до прем'єри серіалу

Торі Спеллінг і Дженні Гарт готуються до завтрашньої прем'єри шестисерійного серіалу "Беверлі-Гіллз 90210".

Ми вже бачили кілька світських виходів актрис. Вчора вони відвідали відкриття культової закусочної з серіалу, також відзначилися на одному зі світських заходів, а тепер ось були зображені фотографами на вулицях Нью-Йорка.

Тори Спеллинг_2
Getty Images
Торі Спеллінг, Ян Зірінг і Дженні Гарт

Одягнені обидві зірки були досить яскраво, ймовірно прямували до телестудії, щоб розповісти про запуск серіалу, в якому знялися майже всі герої культового серіалу "Беверлі-Гіллз 90210".

46-річна Торі Спеллінг з'явилася на публіці цього разу в кокетливій ніжно-рожевій сукні з рюшами і відкритими плечима, поєднавши вбрання з тими самими золотими туфлями на високих підборах, гарним намистом з блакитним камінням і сережками-висячками. Макіяж зірки був виконаний у нейтральних відтінках, а очі були підведені чорним олівцем.

Тори Спеллинг и Дженни Гарт
Getty Images
Торі Спеллінг і Дженні Гарт

Дженні Гарт одягла коротку сукню з цікавою металевою облямівкою, світлі колготи в сітку, золоті босоніжки з численними ремінцями, а з прикрас одягла кілька металевих браслетів та сережки-висячки з камінням. Дженні теж зробила легкий макіяж в нюдових відтінках.

Тори Спеллинг_3
Associated Press
Торі Спеллінг, Джейсон Прістлі, Габріель Картерис, Ян Зірінг, Дженні Гарн і Брайан Остін Грін

Цікаво, чому у промо фільму залучені тільки дві актриси? Адже творці обіцяють повний склад акторів - Джейсона Прістлі, Габріель Картерис, Яна Зірінга, Браяна Остіна Гріна. На жаль, не побачать глядачі тільки Люка Перрі, минулої весни він помер від інсульту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції