Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стильні Різ Візерспун і Лора Дерн на червоній доріжці церемонії в Нью-Йорку

Різ Візерспун разом зі своєю колегою Лорою Дерн відвідали церемонію вручення премій Нью-Йоркської спільноти кінокритиків.

The New York Film Critics Circle - професійне об'єднання журналістів з періодичних видань Нью-Йорка, що пишуть про кінематограф. А яка ж церемонія без зіркових гостей.

На червоній доріжці цього вечора блищали 43-річна Різ Візерспун і 52-річна Лора Дерн. Обидві акторки знімалися разом у серіалі "Велика маленька брехня" і його другій частині.

Лора Дерн и Риз Уизерспун_3
Associated Press
Лора Дерн і Різ Візерспун

На доріжку Різ вийшла в чорній сукні з білою квітковою аплікацією від бренду Andrew Gn і білих туфлях-човниках, а також доповнила вечірній лук сережками-кільцями з розсипом смарагдових каменів, лаконічною укладкою та макіяжем з рожевою помадою на губах.

Лора Дерн и Риз Уизерспун_1
Associated Press
Різ Візерспун

Лора Дерн блищала в чорних штанах і сорочці, розстебнутій на грудях, також вона одягла туфлі-човники на підборах і блискучий шарф з паєток. У вухах у неї були сережки з великим смарагдовим камінням, а на обличчі легкий макіяж, в якому актриса підкреслила очі чорним олівцем.

Лора Дерн и Риз Уизерспун_2
Associated Press
Лора Дерн

Нагадаємо, знаменитості також нещодавно відвідали церемонію вручення "Золотий глобус-2020", Хто ще з зірок її відвідав, дивіться у нашій галереї.

Фотогалерея Зіркові гості церемонії "Золотий глобус-2020" (41 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції