Сукня-капуста і леопардові босоніжки: акторка одягла найдивніше вбрання Канського кінофестивалю

Сукня-капуста і леопардові босоніжки: акторка одягла найдивніше вбрання Канського кінофестивалю

Фансі Александерссон / Getty Images

У гонитві за брендом дівчина вибрала не найвдалішу сукню.

Канни продовжують дивувати різноманітністю гостей і їхніми вбраннями. Деякі знаменитості з'являються на головній килимовій доріжці в простих сукнях, хтось надає перевагу образам усипаним стразами, але є і ті акторки, які хочуть максимально привернути увагу, тому вибирають епатажні сукні.

Однією з таких знаменитостей стала акторка Фансі Александерссон. Дівчина з'явилася вчора на червоній доріжці в сукні від лівано-американського модельєра Рамі Каді яскраво-зеленого кольору.

Вбрання мало асиметричний крій, відкриті плечі і довгий шлейф з рюшами. Також частиною цього образу стало боді, розшите стразами. Дівчина без сорому демонструвала фотографам своє вбрання і розмахувала спідницею. Сукня мала не дуже вдалий вигляд і трохи нагадувала зелену капусту.

Фансі Александерссон / Getty Images

Волосся Фансі було заплетене в недбалу косу, а на обличчі їй зробили досить легкий макіяж. А ось взула вона босоніжки в леопардовий принт.

Getty Images

До речі, акторка була не єдиною вчора, хто вибрав невдалий образ. Також сконфузилася іспанська модель Марта Лозано, яка з'явилася в пом'ятому костюмі.

Марта Лозано / Associated Press

Читайте також: Усі новини про 74-й Каннський кінофестиваль

Наступна публікація