Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сумні новини: Сара Карбонеро повідомила, що хвора на рак

Чорна смуга настала в житті іспанської журналістки Сари Карбонеро та її чоловіка футболіста Ікера Касільяса.

На своїй сторінці в Instagram Сара повідомила, що перенесла операцію з видалення злоякісного утворення на яєчнику. Карбонеро вже перенесла операцію, і вона минула успішно, але шлях реабілітації на неї чекає довгий.

Сара Карбонеро
Сара Карбонеро/Instagram
Сара Карбонеро

"Коли ми ще не оговталися від одного стресу, життя знову здивувало нас. Цього разу мене торкнулося це страшне слово, яке я навіть боюся вимовляти. Кілька днів тому на огляді лікарі виявили у мене злоякісну пухлину яєчника. На щастя, виявили рано і швидко провели операцію, яка відбулася успішно. Я знаю, що дорога буде важкою, але також знаю, що зі щасливим кінцем. У мене є підтримка моєї родини та друзів і чудова команда медиків. Я хочу попросити моїх колег-журналістів проявити повагу і розуміння, з якими ви завжди зверталися до мене, особливо в ці важкі і делікатні моменти для мене і моєї родини", - написала в Сара у своєму пості в Instagram.

Сара Карбонеро _2
Getty Images
Сара Карбонеро

Її чоловік, воротар клубу "Порту" Ікер Касільяс, нагадаємо, недавно переніс інфаркт. Йому стало зле під час футбольного тренування. Кажуть, швидше за все, футболіст завершить свою кар'єру.

Сара Карбонеро и Икер Касильяс
Getty Images
Сара Карбонеро і Ікер Касільяс

Пара виховує двох синів – 5-річного Мартіна і 3-річного Лукаса. Побажаємо Сарі і Ікеру скоріше впоратися з цими життєвими труднощами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції